Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Zaboravlja se da je to bilo mesto rezervisano za Bonesa, a sledeća sezona bi mu bila 3. ligi. Dovešče bre još nekoga za ovaj trade exeption do 6. jula, nema teorije da Meloun igra sezonu bez nekog braniča s klupe.

 

 

 

Edited by Mos
Link to comment
8 hours ago, Mos said:

Kad Malone u oktobru shvati da će morati Naji i Vlatko da mu igraju 20 minuta za veče :wub:

Ne mogu valjda biti gori od deke Dzefa:unsure:

Edited by Micko8
Link to comment
5 hours ago, Moća said:

Pricate kao da je Vestbrik hteo u Denver.
Zaboravljate koliko je Denver nezanimljiv u odnosu na LA kao destinacija za zivot a da ne pominjemo mogucnosti zarade od reklama.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Jesi li ti nekada ziveo u Denveru pa onako iz prve ruke znas da je zivot nezanimljiv  u tom gradu:)

Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

Car mi je Vestbruk što je pristao da igra za ovu siću dok svaka šuša™ uzima desetine miliona godišnje, samo da ostane u konkurentnom timu.

Veca susa praznih statistika od njega ne postoji:happy:

Link to comment

Ja ne zalim za Westbrookom, nego je smesno koliko su platili Reggie Jacksona. Taj lik je jos veca prazna statistika celu karijeru, s tim sto su mu statistike svejedno nista posebno.

 

Pretpostavljam da nema paaaaaara. I ovako imaju skup roster, ko zna kakve su instrukcije dobili od vlasnika, mada onda posebno ne kapiram Reggie Jacksona. Moguce da se uzdaju u Brauna, NNajia i Watsona da naprave iskorak, plus rukiji. I to nije los plan sam po sebi, pitam se vec duze zasto Nnaji ne igra vise, kad god gledam ima solidne minute itd. Ali tanki su s iskustvom, pogotovo ako Malone nastavi da igra all bench petorke, imaju krater na rezervnom pleju, i bilo koja povreda ima potencijal da ih raskanta.

Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

e,ako ih erik gordon ne odvede do titule, nista nece :D 

 

 

pa teško da će gordon da bude glavni igrač, za to već imamo bookera, duranta i beala.

 

gordon je meni jedan od boljih skorera s klupe u ligi, odličan šuter za tri koji ti donosi 10-15 poena po tekmi. za minimalac.

 

sunsi su super posao odradili za ovih par dana s obzirom na resurse. gordon, bates-diop, watanabe i eubanks su sasvim solidna rešenja za ulazak s klupe.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Venom said:

Ja ne zalim za Westbrookom, nego je smesno koliko su platili Reggie Jacksona. Taj lik je jos veca prazna statistika celu karijeru, s tim sto su mu statistike svejedno nista posebno.

 

Pretpostavljam da nema paaaaaara. I ovako imaju skup roster, ko zna kakve su instrukcije dobili od vlasnika, mada onda posebno ne kapiram Reggie Jacksona. Moguce da se uzdaju u Brauna, NNajia i Watsona da naprave iskorak, plus rukiji. I to nije los plan sam po sebi, pitam se vec duze zasto Nnaji ne igra vise, kad god gledam ima solidne minute itd. Ali tanki su s iskustvom, pogotovo ako Malone nastavi da igra all bench petorke, imaju krater na rezervnom pleju, i bilo koja povreda ima potencijal da ih raskanta.

 

cenim da ga planiraju kao backup pleja do trade deadlinea do kada ce imati jasnu sliku da li ga mogu koristiti za playoff ili ne. mogu oni do 50+ pobeda u laganom ritmu, posle cemo videti.

 

24 minutes ago, kralj said:

Dzastin holidej.

 

Neka bude pinki

 

bas se raspada u poslednje vreme. neverovatno mi je da ne mogu naci neke bolje igrace. mozda ce biti ok ako mu je jedini posao odbrana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...