Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

7 hours ago, James Marshall said:

 

Jebote manje od Redžija Džeksona :rolf:

 

Uz sve mane Westbrook je i dalje Jordan za Reggie Jacksona. Wes verovatno nije hteo da ide iz Clippersa jer se dobro snašao tamo i može da bude starter, ali pametne ekipe gledaju da dobiju što više za što manje para.

 

Većina ovih ugovora će da završi kao teg oko vrata. I Dallas I Sacramento su upravo morali da trejduju pikove čisto da se ratosiljaju loših ugovora. Divincenzo nije baš totalna kanta ali jel bi radije uzeo Rievesa ili njega za iste pare. Mislim to je smešno.

  • +1 2
Link to comment

Reavesov ugovor je verovatno najbolji za jedan tim u ovom prelaznom roku. Bill Simmons ima sutra da se izvrišti na tu temu. 

  • +1 3
Link to comment

Fora je sto iz Denvera odose tri boje: braon, beli i zeleni. Isto je fora da niko nece ispod cene da svrati ni na godinu u sampionski tim.

Link to comment
1 hour ago, Venom said:

 

Uz sve mane Westbrook je i dalje Jordan za Reggie Jacksona. Wes verovatno nije hteo da ide iz Clippersa jer se dobro snašao tamo i može da bude starter, ali pametne ekipe gledaju da dobiju što više za što manje para.

 

Većina ovih ugovora će da završi kao teg oko vrata. I Dallas I Sacramento su upravo morali da trejduju pikove čisto da se ratosiljaju loših ugovora. Divincenzo nije baš totalna kanta ali jel bi radije uzeo Rievesa ili njega za iste pare. Mislim to je smešno.

pa o tome i pričam, bolje njega Denver da je doveo. Jbt RJ nije vidio terena u ozbiljnoj utakmici prošle sezone i sad je plaćeniji od ovog koji sigurno može da razdrma ekipu 10 minuta po utakmici ili je makar drži iznad vode dok starter odmori. 

  • +1 1
Link to comment

Pricate kao da je Vestbrik hteo u Denver.
Zaboravljate koliko je Denver nezanimljiv u odnosu na LA kao destinacija za zivot a da ne pominjemo mogucnosti zarade od reklama.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Ma ja samo ističem činjenicu da je Denver dao 5 miliona po sezoni čovjeku koji je u ovogodišnjem plejofu postizao 0,5 poena za cijela 3 minuta po utakmici, za te pare su stvarno mogli bolje da pazare 

Link to comment

Car mi je Vestbruk što je pristao da igra za ovu siću dok svaka šuša™ uzima desetine miliona godišnje, samo da ostane u konkurentnom timu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Pricate kao da je Vestbrik hteo u Denver.
Zaboravljate koliko je Denver nezanimljiv u odnosu na LA kao destinacija za zivot a da ne pominjemo mogucnosti zarade od reklama.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Ne mislim na to. Došao je i Ajverson u Denver kao mlađi nego što je sada Ras. Nemam ništa generalno protiv momka, naprotiv, samo je verovatno poslednji čovek u ligi kojeg Denver treba da traži. 

Link to comment
49 minutes ago, James Marshall said:

Ma ja samo ističem činjenicu da je Denver dao 5 miliona po sezoni čovjeku koji je u ovogodišnjem plejofu postizao 0,5 poena za cijela 3 minuta po utakmici, za te pare su stvarno mogli bolje da pazare 

Ma da, RJ se kriminalno snašao, ali verovatno ima smisla, žele da zadrže šampionski štimung, a taj potpis im verovatno neće mnogo značiti. Kao i Dzordan. Doveli su tu 3 rukija. Mislim da jedino nisu očekivali da će neko lešu Džefa da da 6 milona za sezonu. 

 

Link to comment

Redži i Tomas se nisu uklopili, ali su došli na pola sezone. Menadžment i Meloun verovatno vide da je Redžiju bilo potrebno vreme i baš me zanima kako će izgledati na početku sledeće sezone. Došao iz ekipe u kojoj je izolacija sve u tim u kojem to doslovno niko ne radi i treba se navići na takav stil. Nije previše mator, ima tek 33 godine i mislim da će biti dobar sledeće godine.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...