Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ne tripujem se da ce da osvoje ove sezone. Nisu konstantni, cesce je pracenje tekmi za cupanje kose no za neko radovanje. Opet, imaju potencijal i talenat da se utegnu do PO i budu ozbiljna ekipa. Do tada treba neko da nametne kulturu cimanja i grizenja u odbrani. Dosta je i do toga sto imaju nove igrace, nemaju definisanu rotaciju, dosta luta Malone a manjka i komunikacije na terenu. Juce su izgledali nadrealno bez dva max contract igraca.

  • +1 1
Link to comment

Glede Kempa, moram priznati da mi je bio medju omiljenim igracima tokom devedesetih. Imao sam i njegov dres. Ali tada sam bio klinac i glavno lozenje u basketu su bila brutalna kucanja. Kroz sazrevanje covek pocne da ceni mnogo vise druge aspekte igre.

Btw, Bird i Magic su nenadjebivi carevi igre iz sadasnje perspektive.

Edited by 1n54jd3r
  • +1 1
Link to comment

Kemp je bio odlican kosarkas dok ga poroci nisu sjebali ali naravno daleko od Jokicevog nivoa, gde jedan igrac vuve citavu ekipu na ledjima.

Edited by Micko8
Link to comment

I Marej (posle povrede) a i Porter su /trenutno/ polu igrači. Treba džorati obojicu za jednog proverenog beka koji se ne lomi na svakih par utakmica, i koji ima kakav takav kontinuitet sa nekih 20ak ppg. Samo da ne daje 5-28-7-14-21-2. To je ono što im treba sa Jokićem i Gordonom koji obojica imaju dobre sezone bez puno oscilacija.

 

Marej je pauzirao vekove, pitanje je da li će se ikada vratiti u formu u kojoj je bio pre svega fizičku, ovo što sam gledao, deluje da je 20% sporiji i tromiji nego pre. A samo on zna šta mu se u glavi dešava.

Link to comment
18 minutes ago, spaceploitator said:

Denver ima 11 - 0 kada ruki Braun igra 16 i vise minuta. U suprotnom 8 - 11

Rukisa je odlican, ali je i prvi kojem minutaza nastrada kada stvari ne krenu kako treba.

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Treba džorati obojicu za jednog proverenog beka koji se ne lomi na svakih par utakmica, i koji ima kakav takav kontinuitet sa nekih 20ak ppg. Samo da ne daje 5-28-7-14-21-2.

 

Srećom, pa je takvih puna liga, uopšte nisu preplaćeni, izgaraju da igraju na kolorađanskoj čuci, a i ostatak GMova su sisali vesla.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, zorglub said:

 

Srećom, pa je takvih puna liga, uopšte nisu preplaćeni, izgaraju da igraju na kolorađanskoj čuci, a i ostatak GMova su sisali vesla.

 

Dešavali su se i "gori" trejdovi od potencijalnog takvog. 

Link to comment
21 minutes ago, Mil@n said:

 

Dešavali su se i "gori" trejdovi od potencijalnog takvog. 

 

Jesu, ali me iskreno zanima na koje bekove misliš, 'ajde daj bar 2 imena?

Link to comment
10 hours ago, zorglub said:

 

Jesu, ali me iskreno zanima na koje bekove misliš, 'ajde daj bar 2 imena?

 

Ne mislim ni na koga, niti tvrdim da će tako nešto da se desi, to su puka navijačka maštanja, mislim da sa ovom dvojicom neće uzeti titulu nikada. 

  • +1 1
Link to comment

Nece uzeti titulu a ako promeni sredinu i bude okruzen boljim igracima opasce mu statistika jer nece imati toliku slobodu u igri. Zajebana situacija.

 

A smesno je ovo za Kempa, covek je uz Pejtona dovukao Sonikse u finale sa Dzordanom, mislim da su izgubili nesto tipa 4:2, dakle ne bez borbe, a imali su i klanje sa Hjustonom koji je tih godina bio mocan. Vins se nije proslavio sa saigracima kroz karijeru ali je bilo borbe protiv Filadelfije, sa Netsima korektno, sa Orlandom finale Istoka, od raspalog Toronta kao mlad igrac napravio plejof tim i atrakciju... Ovde imamo neke brojke na papiru a od rezultata jedno finale konferencije gde su lagano izduvali i za koje nije najzasluzniji on nego Marej. Za nekoga koga smatraju jednim od najboljih igraca na svetu to je jako tanko. I naravno da nece otici iz Denvera jer igra covek za sebe i svoje brojke i jake ugovore. Dakle sustinski nebitan lik. 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...