Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

5 hours ago, ducca said:

Evo jednog solidnog izvora:

 

 
“Denver loses a key piece to its repeat hopes.”

 

uh, kakvo preterivanje… 

 

  • +1 2
Link to comment

Naplatio je sezonu Brown ali kratak mu je ugovor. Druga godina je team option, može lako da bude bez ugovora opet sledeće godine. 

 

Reggie Jackson, očaj. Treba im backup plej iza Murraya, ali em se nije uklopio, em su ga preplatili. Ko bi njemu da te pare i zašto.

 

Van Vleet je ok za Houston. Verovatno preplaćen i ne volim šutere koji se muče da šutiraju 40% iz igre, ali on je verovatno oni što njima treba. Plus nije dug ugovor.

 

Grant klasika. Timovi se razbacuju parama, za tri godine će da plaču kako im je cap sjeban. Gde je on mogao da ode za te pare, pitam se.

Link to comment

ugovori nisu novcana projekcija kvaliteta igraca, vec niza faktora u vezi samog igraca, kluba, lige, trzista gde je individualni kvalitet samo jedan od znacajnih faktora

 

redzi je 90 godiste nije da ima 40 godina, niti su mu dali 50 miliona, vec 5 miliona po sezoni

sa njima je pola godine, prepostavljam da znaju zasto su potpisali ugovor

svakako im treba veteranskog prisustva, jer su sad bas mlada ekipa

ne znam da li im ovo mozda otvara mogucnost i nekog trejda

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

I da, ovo će biti trka ko može da ostane najzdraviji a ne ko je najači. Svaki kontender na zapadu ako ostane bez jednog od dva glavna igrača usled povrede moći će da se slika. Bili to Sunsi, Lejkersi ili Nagetsi. 

  • +1 1
Link to comment

Jasno je da su RJa potpisali zbog potrebe za što širom rotacijom, al svejedno ne kapiram. Retko koji igrač sa takvim pedigreom i istorijom menjanja klubova se ovako kilavo adaptirao. 

 

Nije meni ni FVV u Hjustonu logičan potez, osim što je razumna dužina ugovora. Čekali su Portera Jr, koji je prilično napredovao, draftovali pleja sa 4. pozicije i sad dovedu tu igrača od 40 miliona godišnje. Vidim priča se i o Bruku Lopezu kod njih. Ok, on bi bio rezerva i tu je veće pitanje njegovog motiva, al ok, privodi kraju, a ovi mogu da mu daju koliko hoće. 

 

Može i San Antonio i to bi svakako imalo više smisla. 

 

Za Grenta se znalo da će biti cirkus, za Kuzmu i Vizardse nikad ne bih rekao.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

I da, ovo će biti trka ko može da ostane najzdraviji a ne ko je najači. Svaki kontender na zapadu ako ostane bez jednog od dva glavna igrača usled povrede moći će da se slika. Bili to Sunsi, Lejkersi ili Nagetsi. 

ima i toga

doduse, neki bez drugog igraca dodju do polufinala zapada, a neki ni do PO :fantom:

 

nagetsi imaju ogroman potencijal u MPJ, ako on bude zdrav i dodje i blizu prjektovanog plafona, oni bi mogli biti dominantni kao gsw u durant eri

 

 

monte u pistonsima

rose kao mentor temetriusu u memfisu

prepun net uporednih snimaka ruze pre povreda i temetriusa

nije da nema materijala

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Mos said:

Šreder u Raptorsima,

 

Tacno sam znao da ce tamo kad tad zavrsiti.

Imam osecaj da bi mene uzeli sa ovih 99 kila i 1,80 cm samo zato sto sam iz evrope.:happy:

 

 

Link to comment
17 hours ago, 189- said:

ni na tom ringeru nema tri normalna slusljiva lika

 

Mislio sam da podkasteri koji prate samo svoju franšizu preteruju, ali svi poznatiji nacionalni podkasti su krš, vidi se da ni ne gledaju utakmice.

 

 

 

11 hours ago, J.R. Cash said:

 



Ocekivano, ali: Isuse!

 

Još uvek postoji manjak igrača kao Grant u ligi. Nije baš ni Portland tolliki krš koliko ih prozivaju.

 

 

10 hours ago, Where is Jessica Hyde said:

Sa druge strane, dal' su Booth i ostali normalni sa ovim ugovorom za Reggie fkn Jacksona?! :isuse:
Ako je on to veteransko prisustvo za svlacionicu ili sta vec, onda do k. Igracki doprinos ce mu svakako biti 0, kao i prethodne sezone.

 

Meni isto nije jasno ovo sa Redžijem, ajde što su ga zadržali, možda Iš odlazi, ali zašto 5 miliona...

 

8 hours ago, Micko8 said:

Koneli u amanet  Denveru ostavio uzasan ugovor Potera, tako da nemaju nikakvu finansijsku fleksibilnost. Umesto Portera koji uopste nije bio jedan od kljucnih igraca u ovoj sampionskoj ekipi, mogli su da imaju ,dva,tri bolja igraca u rotaciji i tako mnogo vecu sansu da osvoje jos neku titulu u sledecih nekoliko sezona.

 

Porter je tek krenuo da igra, koja mu je ovo kompletna sezona, treća? Meni se svidelo kako je krenuo da ulazi više u reket, poboljšao je odbranu, zakucava preko ljudi.

Link to comment
27 minutes ago, boldrock said:

ajde što su ga zadržali, možda Iš odlazi, ali zašto 5 miliona...

 

Nije čak ni 5 miliona problem, nikoga ne bi doveli za to, već zašto još 5 miliona dogodine garantovanih? Može se reći da je ovo godina da proprže rukije i vide da li ima konačno mesta u rotaciji ya Naji-ja i Vlatka, koj' će im moj na to sve Redži dogodine niko ne zna. 

 

 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...