Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ja sam očekivao 15ak za BB, možda je ovo malo previše, ali jasno ima i mnogo gorih ugovora na tu temu. 

 

Baš me zanima šta je Denveru u fokusu. Tioujem na Krauder/Princ/KJ Martin na krilu i Gordon/Burks na beku. 

 

Link to comment

Rekao sam vam za Browna, nista neocekivano. Sem visine ugovora, zavukla Indijana ruke duboko u dzepove.
Sumnjam da ce im se isplatiti, ali drago mi je da se on naplatio, zasluzio je za proslu sezonu.

Sa druge strane, dal' su Booth i ostali normalni sa ovim ugovorom za Reggie fkn Jacksona?! :isuse:
Ako je on to veteransko prisustvo za svlacionicu ili sta vec, onda do k. Igracki doprinos ce mu svakako biti 0, kao i prethodne sezone.

Edited by Where is Jessica Hyde
Link to comment

Koneli u amanet  Denveru ostavio uzasan ugovor Potera, tako da nemaju nikakvu finansijsku fleksibilnost. Umesto Portera koji uopste nije bio jedan od kljucnih igraca u ovoj sampionskoj ekipi, mogli su da imaju ,dva,tri bolja igraca u rotaciji i tako mnogo vecu sansu da osvoje jos neku titulu u sledecih nekoliko sezona.

Link to comment
2 hours ago, Where is Jessica Hyde said:

Sa druge strane, dal' su Booth i ostali normalni sa ovim ugovorom za Reggie fkn Jacksona?! :isuse:
Ako je on to veteransko prisustvo za svlacionicu ili sta vec, onda do k. Igracki doprinos ce mu svakako biti 0, kao i prethodne sezone.


Ista reakcija je bila prošle godine kad je prvo potpisao DeAndrea. Prilično su im sužene opcije. Videćemo da li će uspeti da iskopaju nešto za onaj trade exeption, vrate Jeffa i to je manje više to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...