Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Pa jeste, ali iskompromitovali su mu trade value koliko god su mogli. 

 

Meni samo žao jer sam se nadao Hendriksu kao starteru u Juti. 

Link to comment
On 25. 6. 2023. at 20:11, Micko8 said:

U jednom intervju za ESPN pred sami draft, neka zenska mu je postavljala pitanje koje je poceloo sa ,ti si visok  7"3 i on je klimnuo glavom , to je negde oko 221cm , mada  ga zvanicno  vode kao 7"4, sto mu dodje 225cm. Dzaba visina kada je cackalica, svaki jaci centar koji zna da igra ledjima ce ga sa lakocom unositi u kos a ne vidim koga ce on moci da ugura pod isti, sutirace preko protivnika kao i Porzingis sa odstojanja . Mada bice zasticen kao beli medved. Misllim  da ce prevazici Embiid-a i Doncica po tom pitanju.

 

Ovo ne moze da se ispravi nikako, 10kg manje od porzingisa i bol bola na draftu. Jedino janis sto je imao 89kg, ali na 211cm visine. I nekako je imao mnogo zdraviji gornji deo tela za nadogradnju.

image.png.b76f795acc7add753eb093d961843fcc.png

 

 

Link to comment

Jake noge su beskonačno bitnije za košarkaša.

 

Elem, od Denverovih pikova, najviše mi se sviđa ovaj Pickett, point-guzonja, od onoga što sam video deluje da igra jako strpljivo. Porede ga sa Andre Millerom, reko' hold on rođaci, daj bar 20 utakmica među big boysima da odigra. Sviđa mi se i što lepo priča, ne izgleda kao tipičan thug.

  • +1 1
Link to comment

Mene još radi titula, pa se nisam mnogo obazirao na draft. Jasna je skroz strategija, hoće igrača koji odmah može da doorinese i da se usput bedno plati. Samo, baš mi je kukavički da od ova 3 pika bar jednom nisu rizikovali, iako kapiram da im se jebe šta će biti kad Jokić izađe iz Goat moda. 

Link to comment
21 minutes ago, zorglub said:

Jake noge su beskonačno bitnije za košarkaša.

 

Elem, od Denverovih pikova, najviše mi se sviđa ovaj Pickett, point-guzonja, od onoga što sam video deluje da igra jako strpljivo. Porede ga sa Andre Millerom, reko' hold on rođaci, daj bar 20 utakmica među big boysima da odigra. Sviđa mi se i što lepo priča, ne izgleda kao tipičan thug.

 

Kad čovek ima skoro 40 godina :D Šalu na stranu, ali dvojica od njih trojice su igrali 5 godina koledž košarku. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Mos said:

 

Kad čovek ima skoro 40 godina :D Šalu na stranu, ali dvojica od njih trojice su igrali 5 godina koledž košarku. 

Oni koji su igrali manje, imaju svakako veci upside. Oni koji mogu odmah da doprinesu u pobednickom timu su lotery picks. Tako da je ovo sasvim logicna strategija od strane Buta. Elem, CB je u proslom PO bio jedini ruki koji ke bio deo rotacije u finalima konferencija.

Link to comment
38 minutes ago, freakns said:

otvori ti, nisi bez ruku :D

Izvini, mislio sam da si ti ove sezone koja nas je obradovala titulom.

@Mos ajde deder, otvaraj i daj neki lep teatralan uvod ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...