Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

CP3 je najtalentovaniji ljigavac NBA lige. Izgleda da cemo ostati uskraceni za uparivanje sa Drejmondom, koga Kangzi izgleda zele da iskesiraju.

Link to comment

Mislim da bi. Pul je imao generalno užasnu sezonu. Kari je imao 2.3 facepalma po unakmici na Pulov decision making. 

 

Ko će dočekati novu sezonu. Po pravilu nekako najviše iščekivam mlade timove, koji sad imaju i nadrkane trenere (Udoka i Monti) i sad treba da čekam 5 meseci da se razočaram. 

 

Nešto mi deluje da je Hjuston najbolje prošao. Uzeli Vitmora sa 20 i neke pozicije. Vidim da spekulisu sa nekim problemom sa povredom, ali je potencijalno steal nad stealovima i perfect fit. 

  • +1 1
Link to comment

neverujem, jer mu je vrednost bila najmanja moguca. ovako su ga sklonili cisto da se hemija tima vrati na staro. 

usput, nisu u poziciji da odbacuju jos solidne igrace za skoro penzionere kao sto je paul. 

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Ma slažem se, smo mislim da je Pulov nasrtaj na hemiju nije nužno vezan za Grina. Niko njega tamo nije lizao. 

 

ma jeste, covek je uzasno iritantan, vidi se. 

usput, poolea bi trejdovali za nekog visokog a ne beka ako ne bi bili sigurni da se vraca green.

Link to comment
51 minutes ago, pbg12345 said:

koliki je on :huh:

(Mozda se ne vidi dobro na embedivanom tvitu, ali je ipak malo poskocio)

 

Valjda ce uspeti da se izbori sa ovim pritiskom

Edited by Lezilebovich
Link to comment

U jednom intervju za ESPN pred sami draft, neka zenska mu je postavljala pitanje koje je poceloo sa ,ti si visok  7"3 i on je klimnuo glavom , to je negde oko 221cm , mada  ga zvanicno  vode kao 7"4, sto mu dodje 225cm. Dzaba visina kada je cackalica, svaki jaci centar koji zna da igra ledjima ce ga sa lakocom unositi u kos a ne vidim koga ce on moci da ugura pod isti, sutirace preko protivnika kao i Porzingis sa odstojanja . Mada bice zasticen kao beli medved. Misllim  da ce prevazici Embiid-a i Doncica po tom pitanju.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...