Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

razlika izmedju ove i prosle sezone je sto je Barton nakon ovakvog pasa sacekao da bi imao koji dribling do kosa :D a Bruce kuca ko da kos video nije, uopste nume da uziva u ljepoti...

 

ps. svo zajebavanje na stranu, AG igra ko sumanut
 

 

Link to comment
5 minutes ago, freakns said:

razlika izmedju ove i prosle sezone je sto je Barton nakon ovakvog pasa sacekao da bi imao koji dribling do kosa :D a Bruce kuca ko da kos video nije, uopste nume da uziva u ljepoti...

 

ps. svo zajebavanje na stranu, AG igra ko sumanut
 

 

#AllStarAG

  • +1 3
Link to comment

Mislio sam da su navijaci Hrvatske najjaca sekta na ppp-u ali imaju jednu jaku konkurenciju ovde:hail:

 

Sad kad malo bolje pogledam snimak, ipak maestralna asistencija od tablu:ziga: treba pisati tamo da isprave, mrze ga jer je Srbin

Edited by Zli Gli
Link to comment
46 minutes ago, Joe D said:

zli nas je upozoravao jos dok je gledao iz prvih redova u mitrovici da je decko prevara

jaooo pa ja sam skroz zaboravio na tu epizodu

 

sad je mnogo toga jasnije

gli jebemu, jel moguce da ji je 16godisnji, anonimni, 30 kg predebeo jokic skinuo ribu, tebi loli tad u punoj snazi i da je sav ovaj hejt posledica toga :huh:

Link to comment

Au brate, niste samo sekta nego i bolesni

:lolol:

 

Nije mi skinuo ribu niti bilo sta slicno, samo je bio jos duplo sporiji i oci su me bolele dok sam ga gledao u Megi. Ja volim energicne atraktivne igrace tipa Vins, Son Kemp i slicni, em lepse za gledanje em uvek bili kompetitivniji, bila neka rivalstva, lozenje, drama. Kod ovog naseg se zna da igra za ekipu koja je mlitava karina i nikakav faktor ali eto on isporucuje te neke brojke i tome valjda treba da se divimo svi. O reprezentaciji necemo, dokazao da nije lider i to je to.

 

Ali zabavno je citati lozenje i skenjavanje nakon pobeda i poraza, variraju u 24 sata od buducih sampiona do kurca na biciklu, samo nastavite:lolol:

Link to comment

Jos se u mladjim kategorijama Vojvodine videlo da se radi  o specijalnom igracu. Kao sto se sada vidi sa mocnim Backom u Slobodi ili Markovicem u Megi:fantom:

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Au brate, niste samo sekta nego i bolesni

:lolol:

 

Nije mi skinuo ribu niti bilo sta slicno, samo je bio jos duplo sporiji i oci su me bolele dok sam ga gledao u Megi. Ja volim energicne atraktivne igrace tipa Vins, Son Kemp i slicni, em lepse za gledanje em uvek bili kompetitivniji, bila neka rivalstva, lozenje, drama. Kod ovog naseg se zna da igra za ekipu koja je mlitava karina i nikakav faktor ali eto on isporucuje te neke brojke i tome valjda treba da se divimo svi. O reprezentaciji necemo, dokazao da nije lider i to je to.

 

Ali zabavno je citati lozenje i skenjavanje nakon pobeda i poraza, variraju u 24 sata od buducih sampiona do kurca na biciklu, samo nastavite:lolol:

jeste, dok je Shawn Kemp primer liderstva. u alkoholu vise nego u basketu, ali dobro sada... da ne pricam da je bio u onom timu Portlanda koji nije imao 2 cuke zdrave pameti.

mislim, OK je navijati za takve likove. ta lozenja, mi smo from d hud, a zapravo su obicni klosari, sve je to sasvim legitimno. samo daj da se o tome ne prica kao o kosarkaskim velicinama. btw, Vince nikada nije bio deo te price sa nekim rivalstvima i slicno. i za razliku od Kempa je bio dobar kosarkas, samo sto nikad nista nije osvojio

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...