Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Pacersi i Utah odradili ubedljivo najbolji posao za sada, imho (Spurse ne racunam, imali su zicer koji ne mozes da promasis, jbg.) Zajon verovatno dodaje Jazz na listu ekipa gde bi zeleo da ga trejduju, ova keva je definitvno njegov tip. :evilsmile:

42 minutes ago, Grandilof said:

Nek' nam je sa srecom Wemby, da bude upola kao prethodna dva #1 Spursa ja zadovoljan. :D

Zar ti ne navijas za Majami? Ili mi se samo ucinilo, zbog komentara tokom plejofa.

Link to comment
9 hours ago, Mos said:

Koja je ovo droga pa će ljudi pratiti kako But uzima 29. pika noćas :lolol:
 

 

 

7 hours ago, 1n54jd3r said:

Procitacemo ujutru svesti bez preterano pompe i to je to. Denver je jedan od favorita za titulu naredne sezone sta god da se desi u sezoni. Bitno je da su svi zdravi, da CB nastavi da dobija na samopouzdanju i nabaci neke ofanzivne vestine i da Pejton postane deo standardne rotacije. Ako Zik tokom treninga kampa dokaze da moze i na njega da se racuna, super. Mada nije nemoguce da ga i pre trening kampa zavaljaju za nesto.

 

Štaaa, ne gledate draft? Samo još 12 pikova do velikog izbora. (edit: sedam)

Edited by boldrock
  • +1 1
Link to comment

Bullsi javljaju da ne očekuju da se Lonzo Ball vrati na parket sledeće sezone

 

Jebote pa šta se to desilo momku?!

Katastrofa kroz šta prolazi...

Link to comment
5 minutes ago, Have_Fun said:

Bullsi javljaju da ne očekuju da se Lonzo Ball vrati na parket sledeće sezone

 

Jebote pa šta se to desilo momku?!

Katastrofa kroz šta prolazi...

a sve zbog tupavog porodicnog biznisa sa patikama

  • +1 1
Link to comment

@Have_Fun Gledao sam bas o tome neke jutjubere. U principu tvrde da je za njega i gomilu ove decurlije danas krivo to sto su se previse trosili fizicki kroz detinjstvo, pre nego su krenuli u NBA. Za njega se takodje prica da su patike mozda uticale jer je terao neki brend gde su mu se raspadale svaku cetvrtinu :ph34r:

 

 

Takodje sam video da za ovaj load managment koji se non stop sprovodi krive promenu pravila u vodjenju lopte, tj. da sada igraci izvode mnogo agresivnije pokrete po svoje telo i da to utice. Ima mnogo teorija...

Edited by Shan Jan
  • +1 2
Link to comment

Mislim da je Paul u Warriorsima dobar potez. Otarasili su se Poola i njegovog ugovora, a Paul moze da bude odlican plej za ovu ekipu s klupe (Kuminga, Payton, Moody...). Odnosno ako bude hteo, ali mislim da nije glup i da mu je jasno koliko je sati. Mada i gluplje stvari su se desavale, kao kad je Mark Jackson hteo da izgura Stocktona iz Jazza pre 20 godina.

Link to comment
11 minutes ago, Shan Jan said:

Za njega se takodje prica da su patike mozda uticale jer je terao neki brend gde su mu se raspadale svaku cetvrtinu :ph34r:

 

Taj brend je izmislio njegov genijalni tata.

Link to comment

Sto se tice Bostona, ne znam da li je bilo sezone da nisu hteli da trejduju Smarta... uz sve mane koje ima, mada realno nije ni placen kao superstar da bi to bile neke ozbiljne zamerke, mislim da je bio jedan od glavnih razloga zasto su Celticsi bili konstantno u vrhu. Nije sve u brojkama. Nije mi jasno sta imaju od draft pikova, ionako im je krcata ekipa i imaju mlade glavne igrace. I sta ce onda s njima, da ih cekaju do 2027? Nema puno smisla.  edit: mada stoji da su dobili dosta za njega, samo ne znam koliko ce to da im koristi.

Edited by Venom
Link to comment

But kao da je draftovao insurance zamene za Jamala i Portera. Svidja mi se Pickett, veliki guzonja koji zna da strpa trojku. Ovaj drugi mi bezveznjikav. 

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Bullsi javljaju da ne očekuju da se Lonzo Ball vrati na parket sledeće sezone

 

Jebote pa šta se to desilo momku?!

Katastrofa kroz šta prolazi...


neka zahvali tati i espn-u.

ne moze to besplatno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...