Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ja nešto verujem da će BB against all odds ostati. 

Ali nešto ne brinem i da ne ostane. Posle silnih godina patnje sa Bartonom, Plamlijem i sličnima, očigledno je da But zna da probere. 

 

Btw, tasmanijski đavo je jedan od najboljih nba nadimaka, a neko ga je na forumu smislio. 

  • +1 3
Link to comment

Da vidimo sta ce But da uradi sutra tokom drafta. Cini mi se da, ako mu je vizija da zadrzi MPJ-a kao treceg max igraca, ne moze obecati BB da ce ga nakon sledece sezone potpisati dugorocno po trzisnoj ceni.

 

Kada bih morao sad da se kladim  rekao bih da je 75% verovatnoca da BB ide u novi tim.

Link to comment
9 minutes ago, 1n54jd3r said:

ne moze obecati BB da ce ga nakon sledece sezone potpisati dugorocno po trzisnoj ceni.

 

Može ako KCP dogodine odustane od player optiona i potpiše negde drugde? 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, 1n54jd3r said:

Da vidimo sta ce But da uradi sutra tokom drafta. Cini mi se da, ako mu je vizija da zadrzi MPJ-a kao treceg max igraca, ne moze obecati BB da ce ga nakon sledece sezone potpisati dugorocno po trzisnoj ceni.

 

Kada bih morao sad da se kladim  rekao bih da je 75% verovatnoca da BB ide u novi tim.

meni se cini da je mpj ostanak u nagetsima upitan samo na ppp

ako od necijeg drugog ugovora zavisi buducnost bb u denveru, onda je to kcp

obzirom na godine i poziciju imalo bi i smisla da ga bb zameni (mada, naravno nisu isti tip igraca, pogotovo u napadackom delu)

 

ja mislim da nece ostati i da se preterano potencira ta prica

naravno da treba da ga zadrze ako mogu, ali da prave neke vratolomije zarad toga, ne treba

imaju nagetsi u cb,pejtonu, najiu, cancaru sasvim solidnu osnovu van prvih 5 koju ce nadograditi draftom (na cemu uveliko rade) i nekim novim/starim veteranskim ugoovirma

  • +1 1
Link to comment

Moze li neko od vas, koji detaljnije prate nba draft strategije, objasniti sta ova titula znaci denveru glede pickova u naredne 2-3-4 godine?

koliko se promenila njihova strategija i prioriteti - u odnosu na hipoteticku situaciju da su npr izgubili u finalu?

cemu oni teže sad (u pogledu pickova/draftova) kad su uzeli prsten i imaju tim da ponove to jos jednom-dvaput?

  • +1 1
Link to comment

Sta god da su uradili ove sezone, njihova strategija je da daju Jokicu sansu da se takmici za titulu. Taj vremenski interval je narednih 4-5 godina. Spremni su da zrtvuju buducnost zarad toga da sada ima sto kvalitetniju podrsku. Pickovi danas imaju mnogo vecu tezinu i vrednost jer je donet novi CBA koji uvodi masu ogranicenja i finansijskog opterecenja za timove koji su iznad salary cap, pogotovo ko predje 2nd apron koji je trenutno na 179M cini mi se.

  • +1 3
Link to comment

Vidim po nekim medijima kuknjava, ode Smart, srce i duša tima, meni je ok što je on borben lik ali mi je vazda bio precijenjen, iskreno mi nije kalibar startera u kontenderu. 

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

Sta god da su uradili ove sezone, njihova strategija je da daju Jokicu sansu da se takmici za titulu. Taj vremenski interval je narednih 4-5 godina. Spremni su da zrtvuju buducnost zarad toga da sada ima sto kvalitetniju podrsku. Pickovi danas imaju mnogo vecu tezinu i vrednost jer je donet novi CBA koji uvodi masu ogranicenja i finansijskog opterecenja za timove koji su iznad salary cap, pogotovo ko predje 2nd apron koji je trenutno na 179M cini mi se.

 

Ako sam dobro video Denver je konsolidovao u par trejdova visoke i niske pikove u gomili nekih u sredini drafta. Mozes da pojasnis koja je ideja ovog? Jel ima neke veze sa finansijskim ocekivanjima sutrasnjih igraca?

Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Vidim po nekim medijima kuknjava, ode Smart, srce i duša tima, meni je ok što je on borben lik ali mi je vazda bio precijenjen, iskreno mi nije kalibar startera u kontenderu. 

 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
8 minutes ago, nenad said:

za boston je mnogo bolje sto su dali smarta nego brogdona.

mada ja i dalje ne kapiram sta ce im porzingis.

Jeste porzingis kesa ali morali su nesto da urade.
moze ovo i dobro da ispadne.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, nenad said:

za boston je mnogo bolje sto su dali smarta nego brogdona.

mada ja i dalje ne kapiram sta ce im porzingis.

 

Ma ni blizu. Smart ima gomilu mana, ali je visestruko bitniji za Boston od Brogdona. 

 

Za Boston bi odlicno bilo da je prvi trejd prosao. Ostavili bi jezgro tima (ili koru sto bi rekli mentoli s Arene) i dodali dobrog igraca. Ovako moze da se ispostavi kao greska i pored odlicne cene.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...