Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, 189- said:

prica se o trejdu porzingisa u boston, brogdon u clippersi i pikovi i morris u washington

 

zasto bi boston to uradio? 

Link to comment

Ali koliko je to gadan izbor. Cela ekipa ti tu, najbolji ortaci, znaš tačno svoju ulogu, trener te obožava, fanovi te obožavaju, imaš lika koji je najbolji igrač u ligi i ti mu pašeš 200, šampion si i sad idi u jebenu Indianu da igraš za jebene pare, gde nećeš osvojiti ni kurac. 
 

 


 

 

 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

zasto bi boston to uradio? 

 

treba im visoki. 

ali opet ce imati problem sa plejmejkerima i kontrolom igre ako ne dovedu nekog pouzdanog pleja tipa chris paul.

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

 

treba im visoki. 

ali opet ce imati problem sa plejmejkerima i kontrolom igre ako ne dovedu nekog pouzdanog pleja tipa chris paul.

 

ma ok, ali porzingis? tako su mogli i bobija da dovedu. brogdon je mnogo bitan sraf u toj ekipi.

Link to comment

porzingis je imao odlicnu sezonu u washingtonu. 

pri tome ce biti expiring tako da ce napraviti i prostora u capu za sledece leto (ako ga ne produze). treba im mesta za browna ako ga ne trejduju sada.

Link to comment
10 minutes ago, Mos said:

Ali koliko je to gadan izbor. Cela ekipa ti tu, najbolji ortaci, znaš tačno svoju ulogu, trener te obožava, fanovi te obožavaju, imaš lika koji je najbolji igrač u ligi i ti mu pašeš 200, šampion si i sad idi u jebenu Indianu da igraš za jebene pare, gde nećeš osvojiti ni kurac. 
 

 


 

 

 

Drugarstvo ne placa skupocene jahte,konje, zamkove itd. I treba da unovci proslu  sezonu ako moze.  Ne pruza se takva prilika svaki dan.

Edited by Micko8
Link to comment
4 minutes ago, Micko8 said:

Drugarstvo ne placa skupocene jahte,konje, zamkove itd. I treba da unovci proslu  sezonu ako moze.  Ne pruza se takva prilika svaki dan.


Svejedno. Gadan izbor i dalje. Naročito kad znaš da i sa 7.8 miliona možeš imati jahte, konje, zamkove i biti šampion sa ortacima. Još kad poklone ranč Kronkiji ispod žita, ihaj. 
 

 

 

Edited by Mos
Link to comment

neam pojma, meni to nije tolko gadan izbor. kapiram da ima igraca koji su i dalje dosta na zemlji. koliko juce su neki bili sirotinja, i kontam da uspevaju da budu zadovoljni i sa po 10 mil u naredne dve godine, umesto ne znam 18 milki. ok onda vidis da neki bertans ima duplo vise, ali valjda su neki dovoljno zreli i stabilni da ne gledaju konstantno u tudj novcanik. gladovati sigurno nece, a imas prsten(je) i retko zdravu pricu

Link to comment
2 minutes ago, spaceploitator said:

neam pojma, meni to nije tolko gadan izbor. kapiram da ima igraca koji su i dalje dosta na zemlji. koliko juce su neki bili sirotinja, i kontam da uspevaju da budu zadovoljni i sa po 10 mil u naredne dve godine, umesto ne znam 18 milki. ok onda vidis da neki bertans ima duplo vise, ali valjda su neki dovoljno zreli i stabilni da ne gledaju konstantno u tudj novcanik. gladovati sigurno nece, a imas prsten(je) i retko zdravu pricu

 

tako je i bobi hteo da ostane u sa, pa ga je pop bukvalno oterao da bi uzeo vise para.

  • +1 5
Link to comment

Nagici skupljaju pikove za ova dva drafta na račun daljih budućih kad im sledi potop. Kapiram da se spremaju za novi CBA i drugu keceljutm, dobri rukiji ce igrati bitnu ulogu narednih sezona.

Link to comment
23 minutes ago, goofs said:

Nagici skupljaju pikove za ova dva drafta na račun daljih budućih kad im sledi potop. Kapiram da se spremaju za novi CBA i drugu keceljutm, dobri rukiji ce igrati bitnu ulogu narednih sezona.

 

takodje ce verovatno ciljati malo starije igrace koji ce pre biti spremni za playoff.

Link to comment

Brus je i došao u Denver da sebi podigne cenu, jer je znao da će igrati sa najnesebičnijim superstarom u ligi i u ekipi koja je i pre početka sezone imala realne šanse za titulu. Uradio je tačno ono što je planirao i sad će da zaradi.

Link to comment
6 hours ago, spaceploitator said:

neam pojma, meni to nije tolko gadan izbor. kapiram da ima igraca koji su i dalje dosta na zemlji. koliko juce su neki bili sirotinja, i kontam da uspevaju da budu zadovoljni i sa po 10 mil u naredne dve godine, umesto ne znam 18 milki. ok onda vidis da neki bertans ima duplo vise, ali valjda su neki dovoljno zreli i stabilni da ne gledaju konstantno u tudj novcanik. gladovati sigurno nece, a imas prsten(je) i retko zdravu pricu

 

Dovoljno je pogledati ono gostovanje Monte Morisa u nekom YouTube podkastu koje je okačeno ovde, kao i gostovanje Cam Payne-a. Dobar deo jeste sirotinja.

 

Većina tih igrača finansira širu familiju, a plate su pre plaćanja poreza. Mislim da je negde pisalo da sve zajedno ostaje oko 70%. 

 

Želim Brusu da, ako već ne ode na Istok završi u bilo kom teksaškom timu. Svi su daleko od toga da budu ozbiljni konkurenti za titulu, porez je manji, a čovek se izgleda još i loži na konje i kauboje. Najbolje u SA, kad/ako postanu konkurentni Jokić će biti u penziji.

 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...