Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

21 hours ago, Mos said:

 

Pa ako je do Jokica, može i Landale da drži vodu za toliko? Što kaže Lowe, debeli je ušao u unguardable zonu. Ejton neće dobiti više lopte, što je tražio, dolaskom još jednog šutera. Pametnije im je onda da ga usitne za par solidnih igrača. I da mole boga za zdravlje jer ako im se desi jedna ozbiljna povreda biće dead in water. 

 

 

 

Ako sam dobro razumeo, Ayton je nuđen za Beala, ali Wizardsi nisu hteli jer neće dugoročne ugovore. Ako je istina, još jedan bizaran potez Wizardsa, jer kakav god da je mogli su da ga zavaljaju trećem timu za više nego što će dobiti za Paula.

Link to comment
2 hours ago, Venom said:

Washington nije poranio nego zakasnio. Trebalo je ovo da urade pre godinu dana i rasprodaju ekipu, ovo je bio draft za to. Umesto toga oni se takmiče za play in i sad rasturaju ekipu. Bizarno.

A dobro to, mislio sam da bi ovog leta mogli više da dobiju, jedino ako je Bil zapeo Finiks pa Finiks. 

 

Pretpostavljam da će i porzingis da ide. Ajton bi možda i bio dobra baza za rebuild, mlad i iz aviona se vidi da igra na 50%, al ugovor mu je kao da igra na 100%

Link to comment
3 hours ago, Venom said:

 

Ako sam dobro razumeo, Ayton je nuđen za Beala, ali Wizardsi nisu hteli jer neće dugoročne ugovore. Ako je istina, još jedan bizaran potez Wizardsa, jer kakav god da je mogli su da ga zavaljaju trećem timu za više nego što će dobiti za Paula.

mislim da nisi dobro razumeo

taj trejd je odbio bil, jer bi to oslabilo finiks 

  • +1 1
Link to comment

Nema nista od Suns-a, Durant i Booker su dva choker-a koja se raspadaju na najvaznijim utakmicama, Beal nista do sada nije uradio u svojoj karijeri, tako da ne ocekujem da ovde eksplodira i postane neki igrac koji pravi prevagu u sampionskoj ekipi. Denver,GS,Lejkersi a verovatno i  Sakremento su bolje ekipe od Finiksa  u  zapadnoj konferenciji .

Edited by Micko8
Link to comment
45 minutes ago, goofs said:

Bruce Brown odbacio player-option, postaje slobodan igrač.

Očekivano. Ostaje da se vidi da li će prihvatiti novi ugovor u Denveru za našto veću kintu.

Link to comment

Mislim da Denver može da mu ponudi tek 20% veći ugovor, što je nedovoljno. Može da potpiše dva jednogodišnja sa njima i onda masan posle toga, ali u današnjem NBA je to preveliki rizik, zabošće sada negde 12-13M po sezoni i gotovs.

Link to comment

pa moze 1+1 sa prvom godinom koja ce biti 7,8m i onda posle odbije player option za drugu sezonu i potpise novi cetvorogodisnji ugovor sto bi trebalo da bude nekih 4/56. ako mu se ostaje u denveru to ce i najverovatnije uraditi.

  • +1 2
Link to comment

Denveru je vazno da im se koren ekipe ne povredi , zamena za Brown-a moze da se nadje. Pored Jokica i stolica dobro izgleda na terenu. Tu bi mogli da se pokrpe i sa igracima koje su draftovali. Peyton i Braun. Bilo bi dobro kada bi mogli da potpisu nekog igraca  koji ima koseve u rukama a da ganja presten i hoce da igra za minimalac. Da dobiju sigurne  poene sa klupe.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Mislim da Denver može da mu ponudi tek 20% veći ugovor, što je nedovoljno. Može da potpiše dva jednogodišnja sa njima i onda masan posle toga, ali u današnjem NBA je to preveliki rizik, zabošće sada negde 12-13M po sezoni i gotovs.

 

Ako prihvati išta ispod 15M$ po sezoni u ligi u kojoj Joe Harris i Davis Bertrans imaju 4/70 i 5/80 lik je lud 100%. Lepo je što on tako dobro paše Denveru, ali treba čovek i na sebe da misli. Jedino ako se nešto nije promenilo na tržištu, pa se timovi više ne gađaju tolikim kamarama para.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...