Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

18 minutes ago, goofs said:

 

 

Meanwhile in Phoenix, za sledecu sezonu 2x50M i 2x30M igraci, a dogodine 3x50M i jedan od 35M, lol, ostatak pevca ce im cini Raduljice i Jake Klobucari.

To ce biti sudbina mnogih klubova, bice manje prostora za mid igrace.

 

A ko mislis da ce biti treci 50M igrac, Beal ili Ayton?

Link to comment

Pokojni Finiks, jedna jača povreda i neće nj u PO ući. 
 

Mene zanima šta će GSW da uradi, oni mj jedino tu imaju iskustva i čipove da skockaju tim. 

Link to comment
48 minutes ago, goofs said:

Pa Bookeru raste sa 36M na 50M u leto 2024. 
Beal vec ima jak ugovor od 46M koji postaje 50M takodje u leto 2024.

Ajo, utripovao Sam da Bealu istice ugovor u 2024. Pa ovo je haos

  • +1 1
Link to comment

CP3:

 

[quote]But when it comes through and my son texts me, I realize that, you know, Mat and Isiah, I guess, just wanted to go in a different direction.[/quote]

 

njega bejase iz Knicksa najurili? sto voli covek da se trpa a nume...

Link to comment

nikako ne razumem ovaj trejd finiksa

sta njima bil donosi, a da nisu imali?

 

bice oni dobri u regularnom delu, sigurno top3 zapada, mozda i prvi zavrse

ali za titulu, odnosno u PO nisu nista konkurentniji nego sto su bili

 

njima treba sazrevanje/napredak ejtona i ono sto su izgubili trejdom za duranta, "krila" sposobna da brane vise pozicija/razlicitih tipova igraca

trebala im je dubina i defanzini napredak, nista od toga nisu dobili

cak se moze desiti i da u nekoj meri uguse bukera koji igra genijalno, a tek ce da igra

 

ocekivao sam da buker sledece sezone bude apsolutni lider, sa veteranom durantom kao idealnom podrskom u tom ofanzivnom delu

kako ce tu i zasto jbt uklopiti bila apsolutno mi nije jasno

  • +1 2
Link to comment

Zaleteo se Ishbia, u fazonu, ako vec probijamo drugu keceljutm daj da je probijemo junački.
Otarasili su se Pola u ovom trejdu, sa njegovom platom opet bi bili iznad salary capa, i u sličnom sosu. Ima nekog smisla, mada im Beal baš ne treba, valjda nije bilo boljih fitova na tržištu.

Link to comment
18 minutes ago, pbg12345 said:

nikako ne razumem ovaj trejd finiksa

sta njima bil donosi, a da nisu imali?

 

 

Zamena za Shameta kad ga Denver ostavi samog na 3 :Jova:

 

Idu all in na pucačinu iz svih oružja, novi gazda kaže second apron pa šta, možda ih više pokopa ovo u budućnosti. Ako ja dobro razumem ovaj novi ugovor, moraće da menjaju salary za tačno isto takav salary? Što znači ako sada ne tapnu Ejtona za nešto sitnije posle će biti problem da ga trejduju za isti takav ugovor i dobiju nazad ono što im treba? 

Link to comment

Pa da, i ko će im onda igrati centra? Nije limit samo u trejdovanju, nemaju više prava na mid-level-exception ugovore, a to su gro onih radilica od 6-7-8 miliona, u suštini tačno ono što im treba.

Bukvalno im ostaje opcija free-agenata za minimalac, to ili da namole neke matorce da pristanu na min zarad potencijalnog prstena. 
Mršavo stoje i sa pikovima pošto su ih manje-više sve poslali u Bruklin.

Link to comment
20 minutes ago, goofs said:

Pa da, i ko će im onda igrati centra? Nije limit samo u trejdovanju, nemaju više prava na mid-level-exception ugovore, a to su gro onih radilica od 6-7-8 miliona, u suštini tačno ono što im treba.

Bukvalno im ostaje opcija free-agenata za minimalac, to ili da namole neke matorce da pristanu na min zarad potencijalnog prstena. 
Mršavo stoje i sa pikovima pošto su ih manje-više sve poslali u Bruklin.

 

Pa ako je do Jokica, može i Landale da drži vodu za toliko? Što kaže Lowe, debeli je ušao u unguardable zonu. Ejton neće dobiti više lopte, što je tražio, dolaskom još jednog šutera. Pametnije im je onda da ga usitne za par solidnih igrača. I da mole boga za zdravlje jer ako im se desi jedna ozbiljna povreda biće dead in water. 

 

 

Edited by Mos
  • +1 2
Link to comment

Finiks ide all-in, a Vašington čisti cap space, ima ovaj trejd smisla za obe strane. Jeste da bi bez no trade clause za njega dobili mnogo više, ali to im je što im je, teško da su mogli bolje da prođu, a da ovaj bude zadovoljan.

Link to comment

Rekao bih da je poranio Vasington. Ok, Bil ima na svojoj strani čime da ucenjuje, al sve ove alternativne varijante koje su se pominjale mi deluju bolje. 

Link to comment

Washington nije poranio nego zakasnio. Trebalo je ovo da urade pre godinu dana i rasprodaju ekipu, ovo je bio draft za to. Umesto toga oni se takmiče za play in i sad rasturaju ekipu. Bizarno.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...