Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Shan Jan said:

Arenas je dobio 50 utakmica za donosenje pistolja u svlacionicu. Ovaj mali idiot je vitlao pijan pistoljem u nocnom klubu i za to dobio 8 utakmica.

 

Jeste veci problem kad se donese pistolj u samu arenu ali mali non stop pravi sranja i sada je opet ponovio sranje sa pistoljem. Meni uopste nije cudno da NBA koja mnogo vodi racuna o svom imidzu zeli da se distancira od njega, cudnije mi je da to ne rade jace. 

 

uperiti pistolj u nekoga u svlacionici francize je mnogo ozbiljnija stvar nego ovo. 

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

JJ Redick je jedini od igraca koji nastupa kao analiticar i fura dozu objektivnosti. Ostali deluju kao klovnovi koji zarad kesa (nije mi nezamislivo da je priglupi Kendrik protracio svu imovinu) guraju neke narative i hot take-ove koje im napise neko iz produkcije.


Slažem se, samo mi se čini da još uvek ima dosta aktivnih ortaka u ligi pa stoga nije uvek objektivan. Ali biće odličan za 3-4 godine kad se isfiltrira to, inače deluje kao inteligentan lik.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Bez namere da se približim osporavanju ovih optužbi ili sumnji u istinitost, ova definicija mi je šou:

...attempting to force her into multiple sexual acts.

Ajde da su multiple attempts to force, ali on je izgleda baš pokušavao da nađe nešto na šta bi pristala :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...