Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

46 minutes ago, Shan Jan said:

Bio sam ubedjen da ce biti cela sezona. Jel budala treba da rokne nekog da bi ga ozbiljnije kaznili? :isuse:

 

https://www.insider.com/ja-morant-controversies-suspension-behavior-2023-3

mislim preterana kazna. lik je wannabe krimos. 

vitla pistoljima al nema infoa da je ikad zapucao na nekoga.

kazna dosledna danasnjeg vremena i nba. to jedino sto ide u prilog ovima koji su odlucili.

jedino zbog toga bi se  negde slozio sa kaznom.

kao primer da se amerika i nba menjaju.

malo mi je zao decka jer uz popravku suta spolja bi mogao da bude hof-er

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

mislim preterana kazna. lik je wannabe krimos. 

vitla pistoljima al nema infoa da je ikad zapucao na nekoga.

kazna dosledna danasnjeg vremena i nba. to jedino sto ide u prilog ovima koji su odlucili.

jedino zbog toga bi se  negde slozio sa kaznom.

kao primer da se amerika i nba menjaju.

malo mi je zao decka jer uz popravku suta spolja bi mogao da bude hof-er

Zato i jeste dobra kazna.

Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Zato i jeste dobra kazna.

mozda je bio moguc neki drugi pristup tipa obavezni posjeti raznim srinkovima, volonetrisanje, grupama sa slicnim problemima, novcanim kaznama, mozda mu i roditelje i rodjake ukljuciti u sve to.

kapiram da je imidz lige u pitanju i vreme je takvo koje ne trpi vise takve zvezde kao 70-ih, 80-ih..

ovo ce cak izazvati i revolt kod njega i mozda u delu crnacke zajednice.

voleo bih da neko ko prati slucaj malo pojasni kakva sva misljenja postoje oko ovog slucaja. mislim kad se raspravljalo o mvp tituli culi smo mnoga misljenja. verovatno i oko ovoga ima isto tako puno rasprave.

 

 

Link to comment

Decko je bas wannabe krimos a zapravo smesan kao neki klinac, sto je velika steta jer kad bi se fokusirao samo na basket imali bismo jos 10ak godina vrhunske zabave, ubedljivo je najatraktivniji igrac lige. Ovako ce verovatno biti toplo hladno, tesko ce da se promeni u buducnosti. 

  • +1 1
Link to comment

Koliko vidim misljenja su nepodeljeno da se izvukao. U proslosti su ljudi dobijali mnogo vece kazne za slicne stvari plus mu ovo nije prvi put.

Link to comment

koje slicne stvari?

 

critterton je dobio valjda 35 utakmica a on doneo pistolj u svlacionicu. ovaj se samo majmunisao u slobodnom vremenu

  • +1 2
Link to comment

Gilbert je dobio 50 onomad za pištolj u svlačioni, sa te strane ovo je manji prekršaj, ali...je ponovljen slučaj i to vrlo brzo nakon javnog "pokajanja" i "rehabilitacije". Ja isto mislim da je jeftino prošao, pola sezone minimum bih mu capnuo.

Link to comment

Arenas je dobio 50 utakmica za donosenje pistolja u svlacionicu. Ovaj mali idiot je vitlao pijan pistoljem u nocnom klubu i za to dobio 8 utakmica.

 

Jeste veci problem kad se donese pistolj u samu arenu ali mali non stop pravi sranja i sada je opet ponovio sranje sa pistoljem. Meni uopste nije cudno da NBA koja mnogo vodi racuna o svom imidzu zeli da se distancira od njega, cudnije mi je da to ne rade jace. 

Link to comment

JJ Redick je jedini od igraca koji nastupa kao analiticar i fura dozu objektivnosti. Ostali deluju kao klovnovi koji zarad kesa (nije mi nezamislivo da je priglupi Kendrik protracio svu imovinu) guraju neke narative i hot take-ove koje im napise neko iz produkcije.

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...