Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

15 minutes ago, pbg12345 said:

do jaja smesno, gadjati zenu sa malim detetom u narucju u glavu

 

Realno koji ce mu zena i dete na krovu busa na paradi? On je stvarno s Marsa pao. Mislim zanemarimo na cas pijanu rulju, ako resim da izadjem sa ovako olesenim AGom ili KCPom svakako bih postedeo zenu (belu plavusu btw) i dete njihovog prisustva

Edited by dillinger
  • +1 7
Link to comment
14 minutes ago, J.R. Cash said:



Vidis kako ume da da lep intervju kad hoce.

 

Mislim da je malo i do šampanjca, ali carski je intervju... :)

 

Opušten je i iskren, i na KZŠ u NBA kad mu postave pitanje na Srpskom tačno vidiš kako mu pada kamen sa leđa :D

  • +1 2
Link to comment

Ne znam da li folira, ne deluje mi, ovo kad kaže da je osetio nešto tek kad je video braću i ženu kako urlaju ali, ako je tako, to je neverovatan nivo odsutnosti da mi uopšte nije čudno kuliranje reprezentacije. To nije čak ni: mogao bih ali neću jer više volim pool bar na Arubi, nego: ne shvatam zašto bih morao i zašto je toliko bitno ljudima. Meni je ovaj pristup nevidjen do sad. 
 

Sad treba izdržati prijem kod Vučića. Biće mix gadosti i neprijatnosti.

 

 


 

 

 

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Ne znam da li folira, ne deluje mi, ovo kad kaže da je osetio nešto tek kad je video braću i ženu kako urlaju ali, ako je tako, to je neverovatan nivo odsutnosti da mi uopšte nije čudno kuliranje reprezentacije. To nije čak ni: mogao bih ali neću jer više volim pool bar na Arubi, nego: ne shvatam zašto bih morao i zašto je toliko bitno ljudima. Meni je ovaj pristup nevidjen do sad. 
 

Sad treba izdržati prijem kod Vučića. Biće mix gadosti i neprijatnosti.

 

 


 

 

 

Za one koji nisu gledali intervju, ovo je ispratio sa pricom kako ne dozvoljava sebi da previse misli o tome sta je postigao jer ako krene tim putam, napravice korak unatrag i mora da odrzi fokus.

  • +1 1
Link to comment

gledao rajakovicevo predstavljanje u torontu

kaze covek danima ne skida osmeh sa lica :D 

i edin je u podkastu naznacio koliko mu je drago zbog njega jer je od nule krenuo, bez icijeg guranja i koliko je postovan u usa od strane samih igraca sa kojima je do sad radio

na stranu subjektivne simpatije, mislim da je za samu nba, a narocito evropu, nas ovde bitno da rajakovic napravi dobar posao u reptorsima

ako bude uspesan, samo ce  ubrzati prijem evropskih trenera u nba i dodatno uneti "evropsko shvatanje kosarke"

pisem to, jer mislim da nekako ispod radara prolazi promena koju jokic donosi

ako se pise o tome, obicno se pise na nivou indvidiue, a zapravo mislim da je mnogo vaznije u smislu same igre

  • +1 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...