Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Pa zbog male gledanosti finala 2007 Dejvid Stern je ojačao Boston i lakers franšize super pojačanjima, videćemo dal će i Silver to uraditi ovog leta, a ako bude tako onda baj baj za dinastiju

Link to comment
9 hours ago, Shan Jan said:

Ups... Ma zabole me ako debeli americki navijaci ne znaju da cene ovakve timove, nek gledaju All Star i takmicenje u zakucavanju.

 

Nema veze s tim da li cene ili ne cene, nego ko koliko ima navijaca. Lakersi, Celticsi, pa i Bullsi, Knicksi itsl. imaju vise navijaca koji ce se ukljuciti kad se igra finale. Da u Srbiji finale ne igraju ni Zvezda ni Partizan, rejting bi bio 0. Drugi faktor su prepoznatljivi igraci, ali to moze da dodje i vremenom. Doduse u slucaju Jokica verovatno nikad, nije on takav tip.

Link to comment

Ja sam Jokiocev fan, samo mi ide na kurac kada igra pasivnu kosarku u pojedinim delovima regularne sezone. To nikada nisam krio. Ima veoma cudan mentalitet.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

jel ima neko osecaj da micko8 nalog ima dva admina, jedan koji vodi jokic hejter, a drugi jokic lover? 

Love - hate odnos. Nešto kao Njole i Tsai :D

  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, Venom said:

 

Nema veze s tim da li cene ili ne cene, nego ko koliko ima navijaca. Lakersi, Celticsi, pa i Bullsi, Knicksi itsl. imaju vise navijaca koji ce se ukljuciti kad se igra finale. Da u Srbiji finale ne igraju ni Zvezda ni Partizan, rejting bi bio 0. Drugi faktor su prepoznatljivi igraci, ali to moze da dodje i vremenom. Doduse u slucaju Jokica verovatno nikad, nije on takav tip.

Da, moguce je. Mi iz Evrope ipak nismo toliko vezani za timove u NBA pa nam je jos sladje kad neki underdog dodje do finala. Ako si navijac bilo kog od ovih poznatijih klubova koji su pocisceni u plejofu, verovatno najmanje sto zelis je da gledas to finale.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...