Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

AG > Tejtum

 

izdominirao je defanzivno ovaj playoff. zaključao redom KATa, KDa, Lebrona, Batlera.

mada bi bilo previše možda da trojica iz jednog tima budu u all-nba.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Svarog said:

AG > Tejtum

 

izdominirao je defanzivno ovaj playoff. zaključao redom KATa, KDa, Lebrona, Batlera.

mada bi bilo previše možda da trojica iz jednog tima budu u all-nba.

moze  i tako :)

fenomenalan doprinos gordona

 

 

inace, dve stvari od sinoc

bam za 3minuta bez jokica na parketu 8 poena, za 41 minut protiv jokica 12 poena

dzimi iz reketa sinoc 3 od 13

 

 

i da, strus, ta nepogresiva ruka majamija trojke u seriji 19% 6/32, sta reci osim da bih uvek pozeleo da najbolji suter protivnicke ekipe sutira u tim procentima

Link to comment

Ovo mu je prvi profesionalni trofej u karijeri:s_d: Bio je blizu da uzme  kup  protiv Crvene Zvezde ali morao je da saceka jos osam godina do titule u najjacoj ligi na svetu:)

Edited by Micko8
Link to comment

Kontam da će sad malo da se promeni popularnost Denvera kao destinacije za mnoge igrače u free agency. Možda ne vole grad Denver al vole titule :)

Link to comment

Za trenutak sam se uplašio da će onaj poziv da ih Gli podrži na kraju sjebati sve, jinx bi bio suviše jak, ali Gli je ostao veran sebi a Mickov8 plejof anti-jinx nije izlapio do kraja. 
 

Javi se @Joe D Pokaži avatar sad kad je najlepše. 

  • +1 4
Link to comment

 

 

mislim da Nuggetsi mogu da mu ponude max 10M

znaci kolko sutra Booth da ga zove u kancelariju, kaze mu, ako izadjes iz ugovora jer imas player option, mi mozemo da ti damo 10M. to imas na stolu. ako hoces da vidis free agency, slobodno, znaj da te ceka 10M sledece sezone.

 

znam da je ovo business, i da business funkcionise drugacije. ali ovaj covek je postigao kos koji je doneo titulu Nuggetsima. i ne samo to, sjajna sezona i briljantan playoff. ako potpisu natrag Browna, Nuggetsima fali backup centar, i spremni su za sledecu sezonu. startnih 5 je tu, Braun ostaje, velika su ocekivanja od Watsona koji je pokazao da je spreman i da moze da bude bruka defender. ispod kosa imaju Zekea i Cancara... Gillespie moze da bude treci play. znaci bukvalno rezervni centar.

 

ps. ako ce Jeff Green da ostane u ligi i igra za min, jup, potpisuj. isto vazi i za DeAndre Jordana. ljudi su pljuvali ovaj potpis, ali covek je bio omiljeni saigrac svima, kazu da je bio leader u svlacionici. te stvari znaci, pogotovo kad je Jokic muto mutavi. plus, odigrao je 3 minuta u petoj tekmi finala kada su Debeli, Gordon i Jeff bili u faul trouble i bio samo -2. a u 3 minuta se moze izgubiti tekma. just sayin.

 

znam da je vreme za slavlje, ovo-ono, ali nema odmora dok traje obnova :P 

 

ps. razumite me... u naredna 4 meseca imamo samo svetsko. vec kriziram :( 

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

Za trenutak sam se uplašio da će onaj poziv da ih Gli podrži na kraju sjebati sve, jinx bi bio suviše jak, ali Gli je ostao veran sebi a Mickov8 plejof anti-jinx nije izlapio do kraja. 
 

Javi se @Joe D Pokaži avatar sad kad je najlepše. 

gde je Joe jbt? covek je nestao pre par meseci... zna li ko sta je s njime? :s

Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

 

 

mislim da Nuggetsi mogu da mu ponude max 10M

znaci kolko sutra Booth da ga zove u kancelariju, kaze mu, ako izadjes iz ugovora jer imas player option, mi mozemo da ti damo 10M. to imas na stolu. ako hoces da vidis free agency, slobodno, znaj da te ceka 10M sledece sezone.

 

znam da je ovo business, i da business funkcionise drugacije. ali ovaj covek je postigao kos koji je doneo titulu Nuggetsima. i ne samo to, sjajna sezona i briljantan playoff. ako potpisu natrag Browna, Nuggetsima fali backup centar, i spremni su za sledecu sezonu. startnih 5 je tu, Braun ostaje, velika su ocekivanja od Watsona koji je pokazao da je spreman i da moze da bude bruka defender. ispod kosa imaju Zekea i Cancara... Gillespie moze da bude treci play. znaci bukvalno rezervni centar.

 

ps. ako ce Jeff Green da ostane u ligi i igra za min, jup, potpisuj. isto vazi i za DeAndre Jordana. ljudi su pljuvali ovaj potpis, ali covek je bio omiljeni saigrac svima, kazu da je bio leader u svlacionici. te stvari znaci, pogotovo kad je Jokic muto mutavi. plus, odigrao je 3 minuta u petoj tekmi finala kada su Debeli, Gordon i Jeff bili u faul trouble i bio samo -2. a u 3 minuta se moze izgubiti tekma. just sayin.

 

znam da je vreme za slavlje, ovo-ono, ali nema odmora dok traje obnova :P 

 

ps. razumite me... u naredna 4 meseca imamo samo svetsko. vec kriziram :( 

 

8 miliona je max sto mu mogu ponuditi. mislim da bi bio lud da ostane i da ne uzme nekih 60+ miliona vec sada i da se osigura. nije bas zaradio neke pare tokom karijere pa da moze rizikovati.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...