Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

2 minutes ago, vememah said:

 

 

ja mislio Mos se sprda, a ovaj stvarno jurio klupu Majamija da se pozdrave :D:hail:

 

[evil mode on]

Embid neverue šta se dešava

[evil mode off]

Link to comment

Ok, samo bez napada jer ne pratim.

Samo mi recite jesmo li sad totalno nebeski™ narod :D ?

 

Mislim, jel' bilo to što se čekalo u Denveru ?

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

Ok, samo bez napada jer ne pratim.

Samo mi recite jesmo li sad totalno nebeski™ narod :D ?

 

Mislim, jel' bilo to što se čekalo u Denveru ?

Jeste, sad možemo da se vratimo konjima...

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, dùda said:

Ok, samo bez napada jer ne pratim.

Samo mi recite jesmo li sad totalno nebeski™ narod :D ?

 

Mislim, jel' bilo to što se čekalo u Denveru ?

Mi ovde volimo Jokaru zbog basketa, a mrzimo ga jer je Srbin.

 

Prespavao sam, ugasio alarm i sad kad vidim komentare tekme nije mi žao što sam propustio.

Super se povezala ekipa, šteta što je kvalitet igre padao u poslednjim tekmama. 

 

  • Haha 1
Link to comment

Aj sad nakon prospavanih par sati, istorijski uspeh Denvera, sa dobrom bazom (i prirodno izbildanim timom) da i ubuduće prave jake rezultate. Đemal je odigrao sjajan plejof, nakon toplo-hladno sezone, ako se ustali ovakav, biće i All-Star nastupa i teraće Denver daleko. Drugi bitan faktor je novi CBA koji kanali timove sa 3 max ugovora, pa Denveru ostaje da se moli da od MPJa ispadne pošten igrač, a ne kamenjar i ubica malih. Mislim da će od toga zavisiti koliko daleko će gurati u plejofu narednih godina.

 

Peti različiti šampion u pet godina, dosta dobra stvar za NBA.

 

Inače, debeli (2xMVP, 1FMVP), Janis (2xMBP, 1FMVP) i Luka mi se čine kao budućnost lige, uz još par njih koji su tu negde, Joel, Tatum, Booker. Stara garda prirodno odlazi u sumrak i pružaće sve slabije rezultate, a od ovih mlađih junoša nekako se niko nije isprofilisao kao jak i pouzdan igrač i vođa tima, Jang, stakleni Davis, Mičel, KAT, Kajri lol...tu su negde, ali fali im iskorak. I liga mora pod hitno da vidi kako da revitalizuje Ziona i Ja Moranta, obojica prave sranja na svoj način, a svojim talentom bi gurali igru na viši nivo.

 

Dogodine u Sakramentu.

  • +1 2
Link to comment

Najbolji igrač na svetu i najbolji ex-yu igrač svih vremena, otišao u besmrtnost posle ovoga. Sad na svetsko prvenstvo po zlato.

  • +1 3
Link to comment

Nisam palio forum, spremao se kao da sam treba da igram. Možda je od euforije, ali mislim da je Nagetsima sad lako da kroje roster za ubuduće.

 

Shvatili su valjda da debelog treba samo okruživati fizikalcima, defanzivcima koji mogu da pogode otvorenu trojku i imaju ono malo mozga da nauče da katuju. Naravno, voleo bih svi da ostanu, samo ne mislim da bi bilo koji odlazak (čak ni Mareja) mnogo toga promenio. 

 

Čak mi deluje i da od MPJ a može da bude igrač od koga može makar u nekom segmentu da se očekuje konstantan doprinos, mada ako se neko zaleti, srećan put 

Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Najbolji igrač na svetu i najbolji ex-yu igrač svih vremena, otišao u besmrtnost posle ovoga. Sad na svetsko prvenstvo po zlato.

 

Što se mene tiče i ne mora na svetsko, ko ga jebe. Do sada mi je rang lista top sportista sa ovih prostora bila Modrić pa tri mesta prazna, sad je Jokić, pa tri mesta, pa Modrić.

 

Potpuno nerealno dokle je stigao. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
10 minutes ago, kralj said:

Nisam palio forum, spremao se kao da sam treba da igram. Možda je od euforije, ali mislim da je Nagetsima sad lako da kroje roster za ubuduće.

 

Shvatili su valjda da debelog treba samo okruživati fizikalcima, defanzivcima koji mogu da pogode otvorenu trojku i imaju ono malo mozga da nauče da katuju. Naravno, voleo bih svi da ostanu, samo ne mislim da bi bilo koji odlazak (čak ni Mareja) mnogo toga promenio. 

 

Čak mi deluje i da od MPJ a može da bude igrač od koga može makar u nekom segmentu da se očekuje konstantan doprinos, mada ako se neko zaleti, srećan put 

ne zajebaji

em smo u dobroj meri videli kako to izgleda bez dzamala, em je momak medju najboljim bekovima lige

sto je najvaznije igra na dosta visem nivou u PO nego u regularnom delu

 

kad bi se birala all nba PO petorka on bi tu ove godine imao mesto

marej, buker, batler, tejtum, jokic

 

a njegova najbolja kosarka je tek pred njim

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...