Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

3 minutes ago, Shan Jan said:

Ok povlacim sve, ipak nije otisao odma kuci da igra PlayStation 

eto, jesmo sad cool, je li ispostovao saigrace...btw, mora li i da se napije onako bas dobrano

  • +1 1
Link to comment

Neka osvoji neki trofej sa reprezentacijom pa da ga proglasimo za najboljeg evropskog igraca svih vremena,  mada ni sada nije  toliko daleko od te titule:) Sigurno je u Top 5 najboljih ofanzivnih centara koji su ikada igrali u NBA ligi.

Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

A i glupo je da pljujete po Jokiću zbog ponašanja prilikom dodele pehara. Dečko je introvert koji očigledno ne voli da se eksponira i da bude u centru pažnje, a NBA je cirkus koja ima takva pravila kakva ima, i naravno da će on odraditi to što se od njega traži, iako će se osećati u osnovi nekomforno. Stvarno ne treba da ga osuđujemo zbog karaktera koji mu je urođen.

Sta fali njegovom ponasanju. Bio je odlican:unsure:

Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

eto, jesmo sad cool, je li ispostovao saigrace...btw, mora li i da se napije onako bas dobrano

Naravno:s_w:

1 minute ago, Mil@n said:

Jokara dobar i opušten sa ovom 4icom za stolom. 

Eto osvojili smo NBA, sad mozemo da se fokusiramo da nam jokara prevazidje stidljivost.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

I meni cudno. A i gazda im neki senilni dekica. Koji smesan tim :D

Senilni dekica je po svoj prilici mastermind

Jos je smo falilo da Arsenal izdrzi do kraja i uzme titulu, da pomislim da je masonski grand wizard ili kako se vec zovu te njihove titule, mozda sam pomesao sa KKK :D 

Naravno, moze biti da je sve potpuna slucajnost, ali ja u iste ne verujem. Na kraju krajeva, treba postaviti sve te ljude na celo svojih organizacija, da bi realno male fransize + uvek prezaljeni Arsenal dolazili do ovakvih uspeha.

  • +1 5
Link to comment

8 igrača Nugetsa postaju free agenti. Igrački, naravno, BB je jedini suštinski bitan. Al kontam da je za tim koji su razvili dobro sa ih što više zadrže. Mislim da ne moraju sa jure upgrade u veteranima koji jure titulu a koji sad su spoznali da bi to mogli preko Denvera da urade.

 

 

Bruce Brown: The 26-year-old forward has a player option in his contract that would pay him $6.8 million for the 2023-24 season. If Brown declines, the former Miami star will be an unrestricted free agent. 

 

Ish Smith: The 34-year-old guard will be an unrestricted free agent. 

 

Jeff Green: The 36-year-old forward will be an unrestricted free agent. 

 

Thomas Bryant: The 25-year-old center will be an unrestricted free agent. 

 

DeAndre Jordan: The 34-year-old center will be an unrestricted free agent. 

 

Reggie Jackson: The 33-year-old guard will be an unrestricted free agent. 

 

Collin Gillespie: The 23-year-old guard will be a restricted free agent. 

 

Jack White: The 25-year-old forward will be a restricted free agent. 

Edited by Svarog
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...