Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Najača scena, poslednji igrač sa klupe Majamija zvera negde sa strane u konfete i proslavu a debeli ga cima dva puta s ledja da mu baci kosku. 

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment

Sta se desilo sa Adebayom u drugom poluvremenu?

 

Deo porazza Majamija lezi i u tome sto je napadacki nestao sa terena, pa je Jimmy silovao.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Budja said:

Sta se desilo sa Adebayom u drugom poluvremenu?

 

Deo porazza Majamija lezi i u tome sto je napadacki nestao sa terena, pa je Jimmy silovao.

Majami je u 2/4 igrao u nekom ludackom ritmu - presing preko celog terena, trcanje na sve strane, rvanje... Mozda se iscrpo?

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Budja said:

Sta se desilo sa Adebayom u drugom poluvremenu?

 


Nista posebno, samo je promasio sve sto je sutnuo osim onog jednog jumpera koji je jedva upao. Mucio se da zavrsi preko Jokica.

Link to comment

Izvinio bih se bratu Jokari što sam rekao da je kretenčina iako i dalje ne razumem toliku dozu kurcobolje u trenutku kada postaješ NBA šampion i takvo ponašanje iz razloga koje sam naveo. 

 

Niko od njega ne traži da se skine go, ali ne kontam ni kada se tim slika da stoji 5 metara iza. Niko nije tražio da drži govore od pola sata i da bude u centru pažnje. Možda da malo podeli radost sa tim momcima koje toliko hvali i sa kojima praktično živi i živeće kako je sam rekao i posle karijera. 

 

I mi ovde gledamo pre svega zbog njega, da se ne lažemo. I u momentu katarze prva izjava čoveka je e cool, a sad kući, job done. Možda se jednostavno spetljao i želeo da završi intervju što pre, ali za njegove i Denverove navijač će to je jednostavno anti klimaks. 

 

Sa obzirom da je po ponašanju na terenu jasno da je čovek takmičar i pobednik, vrlo je moguće da ima napade ankcioznosti u tim situacijama, to se vidi i po kzš, jednostavno, neprijatno je gledati pa i slušati ga. Ali bez obzira i na to, neke stvari i izjave ne mogu da razumem. Plaćaju te 40 miliona godišnje, navijači plaćaju brdo para za tvoj merch i da te gledaju, ispali koji barem iz kurtoazije i ispoštuj ih sve u paketu. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Broj enbea prstenja:

 

Chris Paul 0

Blake Griffin 0

DaJ 1

 

samo kažem :fantom: 

Nemerljivo bolji lik od te dvojice, tako da mi je jako drago zbog ovoga.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...