Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Super mi je sto se vidi da mu je porodica sve i svja. Drago mi je zbog AG-a, mislim da se najvise radovao, pravi covek koji je preuzeo titulu Mr. Nugget od Monte Morisa. Drago mi je zbog Dzamala, nezamisliv je povratak iz onakve povrede i dve godine van terena.

 

I za kraj, ovo najbolje odslikava koliko se Jokic nije promenio:

 

  • +1 4
Link to comment
25 minutes ago, goofs said:

Broj enbea prstenja:

 

Chris Paul 0

Blake Griffin 0

DaJ 1

 

samo kažem :fantom: 


Harden 0

Westbrook 0

Green 1

  • Wub 1
Link to comment
Just now, Mil@n said:

“You are an NBA Champion, Nikola. How does that feel?

Jokic: “It’s good, it’s good. The job is done now. We can go home now.”

 

Verovatno najgluplja izjava u istoriji finala. Ništa drago mi je zbog tima, trenera, svih koji su mi pomogli u karijeri, zbog OVOG GRADA KOJI ČEKA TITULU 47 GODINA, ovih fanzastičnih navijača koje smo učinili neizmerno srećnim, ništa, čovek bi kući. 

 

Kretenčina. 

 

 

Rekao je posle da su kao porodica. Ne znam... Meni deluje da ga boli djoka za navijace i da igra jer mu basket dobro ide a uz to se i dobro placa, ono nivo kad ja idem da patchujem server. 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Just now, napadaj said:

 

Ma daj

Pa razmisli, donosis prvu titulu Denveru, da ne nabrajam sta sve znaci na licnom planu, ne ispostujes ni grad, ni navijace, ni saigrace ni sport kojim se bavis i koji te hrani na kraju krajeva.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
7 minutes ago, pbg12345 said:

preterujete 

u ovom svetu individualizma, fali nam ovakvih likova, koliko god ovo preterano i sa njegove strane izgledalo

 

ubili su ga u pojam sa mvp nagradom i pricom oko toga

 

Brate mili, za fotkanje tvoj MVP trofej drži Brus Brown i posle toga Meloun. Ne mislim da se posrao po svima, ali da je ovo normalno nije i ne treba ovako. Identifikacija sa sportistima je prevelika, to stoji, ali proslavi i budi tu za navijače i za priliku - ne za ESPN. 

  • +1 4
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

“You are an NBA Champion, Nikola. How does that feel?

Jokic: “It’s good, it’s good. The job is done now. We can go home now.”

 

Verovatno najgluplja izjava u istoriji finala. Ništa drago mi je zbog tima, trenera, svih koji su mi pomogli u karijeri, zbog OVOG GRADA KOJI ČEKA TITULU 47 GODINA, ovih fanzastičnih navijača koje smo učinili neizmerno srećnim, ništa, čovek bi kući. 

 

Kretenčina. 

 

 

idi izdrkaj jbt, bice ti lakse mozda

 

 

covek je igrom i odnosom prema igri, reakcijama tokom utakmice pokazao koliko mu je jebeno stalo

 

 

 

lepo je rekao, ne volimo mi kosarku, vec pobede (da bi u tudjim uspesima lecili neke svoje frustracije)

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Ayatollah said:

Dečko je introvert koji očigledno ne voli da se eksponira i da bude u centru pažnje,
...
će se osećati u osnovi nekomforno.
Stvarno ne treba da ga osuđujemo zbog karaktera koji mu je urođen.

Ovo prvo se slažem.
Ovo drugo ne verujem da je urođeno, već stečeno npr maltretmanom od strane braće.
Ja bih rekao da imam problem sa pokazivanjem emocija.

Edited by salerokada
Link to comment
2 minutes ago, 1n54jd3r said:

Posrao se po nekome? Daj bre, covek je u Denveru bozanstvo. Verovatno ce da proglase praznik na dan kada je nicim izazvano draftovan i podigao fransizu iz vecite osrednjosti. Vec krecu price da li je najbolji sportista u istoriji grada, a nije da tamo nedostaje ozbiljne konkurencije. Saigrace je vukao sezonama i na kraju krunisao prstenjem. Kome se jebe kakvu ce izjavu da da?!? Bitno je kako vodi tim primerom sto na tekmama sto na treningu. I zbog toga je trenutno najbolji igrac na svetu. Tacka.

 

I stvarno misliš da im je svejedno da njihovo božanstvo posle tekme praktično izjavi cool šro je gotovo idem kući... Čisto sumnjam. 

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Pa razmisli, donosis prvu titulu Denveru, da ne nabrajam sta sve znaci na licnom planu, ne ispostujes ni grad, ni navijace, ni saigrace ni sport kojim se bavis i koji te hrani na kraju krajeva.

 

Prestrog si. I da ima nekog savetnika za komunikacije, sasvim je moguce da u tom trenutku zabroavi sve to. Pri tome, za razliku od drugog Djokera, jezik mu nije jaca strana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...