Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

11 minutes ago, goofs said:

Kako volšebno, nije promašio od kada sam upalio, osim onaj jedan ulaz sa tri igrača na ledjima?

 

Pa to je ono što Jokić kao mađioničar uradi. Deluje kao da ne šutira dovoljno, ali ima visok postotak i malo-pomalo nakupe se poeni. Tako je bio najbolji strelac i onu utakmicu kad je Adebajo šutirao mnogo puta :) 

Link to comment
12 minutes ago, Profesionalac said:

Nikada neću razumeti ovaj fazon sa vlasnicima koji podižu trofej :unsure:

 

Meni je žao što to nije slučaj i kod nas :happy:

 

Čestitke Debelom...

Svaka čast Lebronu, ali od Novickog i Dalasa (a i to je pitanje), jedan igrač nije imao ovoliki udeo u odnosu na ostatak ekipe u osvajanju Leri O'Beno..Brajan trofeja.

Edited by VoodooDerina
Link to comment

preterujete 

u ovom svetu individualizma, fali nam ovakvih likova, koliko god ovo preterano i sa njegove strane izgledalo

 

ubili su ga u pojam sa mvp nagradom i pricom oko toga

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sad stvarno ne znam dal on igra samo sto je pod pritiskom da odradi posao ili ima neki problem da su upereni reflektori u njega.. 

Link to comment

“You are an NBA Champion, Nikola. How does that feel?

Jokic: “It’s good, it’s good. The job is done now. We can go home now.”

 

Verovatno najgluplja izjava u istoriji finala. Ništa drago mi je zbog tima, trenera, svih koji su mi pomogli u karijeri, zbog OVOG GRADA KOJI ČEKA TITULU 47 GODINA, ovih fanzastičnih navijača koje smo učinili neizmerno srećnim, ništa, čovek bi kući. 

 

Kretenčina. 

 

 

  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
3 minutes ago, VoodooDerina said:

 

Meni je žao što to nije slučaj i kod nas :happy:

 

 

Onda bi Vučić uvek dizao sve trofeje, još samo fali da ga i tu gledamo. Nemoj da mu daješ ideje...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Shan Jan said:

Ja sad stvarno ne znam dal on igra samo sto je pod pritiskom da odradi posao ili ima neki problem da su upereni reflektori u njega.. 

Problem sa reflektorima.

Kada igra onda ne razmišlja o tome.

Ali kada ostane sam u centru pažnje kao na konferenciji za štampu ili ovako tu mu se očigledno pali stid.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...