Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Komentatori su keva :lolol: Gordon napolju zbog 3 faula, debeli ne sme nikoga da takne sa 2 i kao to je igra koja se traži od Majamija za povratak u seriju :D

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Mos said:

 

Denver je gori za neutralisanog Gordona. 

sigurno im ne pomaze to

jos manje sto trojke sutiraju 1/15 i to u velikoj meri otvorene

jbg, nista neocekivano, vaznost meca ucinila svoje

 

sad je na velikom psihologu melonu da im podigne samopouzdanje na poluvremenu :fantom:

Link to comment

Jok samo 6 šuteva, kad već ne ide šut nikome moraće on da preuzme u nastavku i isiluje 25 šuteva, to je jedina slamka večeras. Ili da prorade spolja uz pomoć nekog čarobnog štapića.

Link to comment

1-15 trojke

3-8 slobodna bacanja

10 izgubljenih lopti

I gubis samo 7 razlike

 

Denver ovde moze samo sam sebe da pobedi nekom nervozom. Da se smire i bice to ok :) 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

Jok samo 6 šuteva, kad već ne ide šut nikome moraće on da preuzme u nastavku i isiluje 25 šuteva, to je jedina slamka večeras. Ili da prorade spolja uz pomoć nekog čarobnog štapića.

 

To je ono što sam rekao 100 puta da me nervira. Najbolji si igrač na jebenom svetu, igraš finale, tvoji procenti su nadrealni i za 2 i za 3, tvoj tim ne može vola da ubode, ti uzmeš 5 šuteva za poluvreme... Ne razumem čoveka.

Link to comment
4 minutes ago, pbg12345 said:

sigurno im ne pomaze to

jos manje sto trojke sutiraju 1/15 i to u velikoj meri otvorene

jbg, nista neocekivano, vaznost meca ucinila svoje

 

sad je na velikom psihologu melonu da im podigne samopouzdanje na poluvremenu :fantom:

 

Jezivi su, tu nema šta da se doda. Majami isto ništa spec, skoncentrisani su i biju. 

Link to comment

Kapa dole Jokicu za ovaj pokusaj za 3 sa skoro celog terena na kraju druge, 99% razmazenih zvezda i mnogo manje bitnih igraca ne bi pokusali uopste da ne kvare procenat suta ili bi cekali da istekne vreme pa kao onda sutirali, bez obzira sto je ekstremno bitan mec. I zamalo da ubaci, pogodio obruc. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...