Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Eto, imace Mareja u vidu Bogdana, imace Kalinu Gordona, imace sve. Melouna ste do skoro pljuvali sto znaci da je nemac pojma u rangu Pesica sa EP, i tu je situacija egal sa Denverom. Znaci samo da ne bude neki splet okolnosti pre finala ili 57:112 u finalu protiv Amera i covek je Bog kosarke. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Srbin najbolji tenisač, Srbin iz Sombora najbojli basketaš. još da imamo najboljeg fuzbalera i sutra može kometa dudari.

 

Link to comment
8 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Sta znaci sveukupno?

 

 

 

Pa neko kome bi dao zadnji sut, oko koga bi gradio ekipu, najbolji 1 na 1 itd. Mislim cela liga, svi igraci su tamo negde 2003 - 2009 (dok nije stasao LeBron) smatrali Brajanta najboljim igracem lige. To su cak izjavljivali i Garnet i Novicki. A uzeo je ''samo'' 1 MVP naslov

Edited by dillinger
Link to comment

Na stranu Debeli, meni je ovo najkul finale u skorije vreme. Jedan tim koji se polako gradi godinama u senci ovih mambodzambo zvezda koji menjaju ekipe ko carape i drugi koji su underdogs skupljeni sa koca i konopca. Na putu do finala razbucali ove wanabe zvezde i sad zasluzeno se bore za titulu.

 

aynepotter.gif

  • +1 7
Link to comment
28 minutes ago, 1n54jd3r said:

Sve sam gledao uzivo do sada u PO, ali ovu veceras mislim da cu propustiti.

 

 

Ajde bre, one more win.

 

Joel twittuje u 6 ujutru: tose nisam nado! :D 

 

 

Edited by Mos
  • Haha 2
Link to comment

Inače, na snimku pričaju o Novaku. Jović govori Batleru da je Novak GOAT dok se Džimi ne slaže sa tim.

 

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

jel moguce da je ona seljacina mek gregor nokautirala maskotu majamija?

pa sad ga treba ovaj tuziti i poslati u zatvor. retko ogavan tip

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...