Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

11 minutes ago, James Marshall said:

nije baš da je jednoglasno bio percipiran kao najbolji košarkaš svijeta


Pa nije ni bio najbolji kosarkas sveta. Makar ne toliko ubedljivo da bi jedna ludnica zvana NBA mediji morala to jednoglasno da konstatuje.

Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Mozda nije jednoglasno, ali ja bih rekao da se vecinski hejluje.

 

Jel mora bas da bude jednoglasno? Sto se mene tice ne mora. Svako moze da kaze da vise voli nekog drugog igraca da gleda, to je legitimno. Ako jedan KD ili Lebron ti skidaju kapu na igrama, kud ces veci kompliment.

ma naravno, ne pričamo uopšte o tome, već o tome (bar ja) da ljudi imaju pogrešnu percepciju o čemu se priča kad se govori o košarkašu kao zanimanju, Jokić čovjek igra košarku 5 na 5 u organizovanom klubu, kapiram da bi u 3x3 bio užasan. 

Link to comment

Pa nije ni nipodastavanje bilo jednoglasno, niti iko to prica. Sto ne menja cinjenicu da su dosta njih (uglavnom najglasniji) pricali kako je najgori MVP u hiljadu godina itd. I da, dobar deo je bio cista ksenofobicna prica.


I nije ovaj forum jedini koji je to primetio, onih 20% ljudi koji nisu bili deo tog narativa ne propusta nijednu priliku da ostatku to nabije na nos.

Edited by Fins fleet
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

Kako je bio dvostruki uzastopni MVP ako je samo 20% ljudi verovalo da je najbolji igrac lige?

Tih 20% su vecinski oni koji gledaju utakmice i zato i imaju pravo glasa.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Ma ne ostaje poenta. Ponasate se kao da se samo po Jokicu poliva svasta po NBA medijima i tviteru. To sto se o njemu pise u toj ludnici je limunada za tretman koji dobijaju ostali superstarovi.

Inace, neki od ljudi koji imaju pravo glasa: Kendrick Perkins, Stephen A, Chris Mannix, Chris Broussard...

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, J.R. Cash said:

Ma ne ostaje poenta. Ponasate se kao da se samo po Jokicu poliva svasta po NBA medijima i tviteru. To sto se o njemu pise u toj ludnici je limunada za tretman koji dobijaju ostali superstarovi.

Dobro ovde se vec povlacim iz rasprave. Pojma nemam koji su to vi koji se ponasaju tako, ja sigurno ne. Mislio sam da pricamo o tome kako ga svi vole i podrzavaju, a ovde na forumu ljudi pricaju kako ga mrze.

 

edit:

 

Dakle rasprava je krenula od ovog posta:

 

Quote

Moguce da ne pratim toliko detaljno americke medije i drustvene mreze, ali ono sto uhvatim su uglavnom hvalospevi na Jokicev racun. Onda dodjem ovde i citam kako ispada da svi zivi nipodastavaju debelog, ali ja takav dominantan narativ ne primecujem kod Amera. Bude neko ko cisto kontrira, ali vecina je u :ziga: fazonu..

Na sta sam rekao "da, ali neki od tih koji ga hailuju su to kranuli u zadnjih mesec dana". 

Edited by Fins fleet
Link to comment

Daj Boze da izdominira i na Fibinom SP u organizovanoj kosarci 5 na 5, da ucini i tamo saigrace boljim pa da uzmemo opet to srebro i vratimo se malo u vrh

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, J.R. Cash said:

Kako je bio dvostruki uzastopni MVP ako je samo 20% ljudi verovalo da je najbolji igrac lige?

 

to da je mvp ne znaci da je najbolji igrac lige. prilicno sam sigran da velika vecina ljudi koji su glasali za njega nisu mislili da je najbolji igrac lige.

Edited by 189-
  • +1 2
Link to comment

Doslovno ga juče čovek nazvao ‚fat pile of lard that can‘t jump over the curb‘ i sad ćemo da zaboravimo šta su sve pisali i srali. I naravno da to ne znači kako je jedini po kome klik mediji kenjaju, ali će po ovom pitanju da pojedu sva govna koja su izasrali. Odlični su bili Reddick i Burke na tu temu juče. Naročito deo kad ga JJ i RJ sretnu u kafani i pitaju za intervju, verujem da dosta butthurta dolazi iz njegovog odgovora. Kao i kod naših novinara uostalom, ali da ga svi hejluju oduvek je lol 200.

 

 

 

 

 

Edited by Mos
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...