Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Tesko je se vrartiti na tako zahtevan posao posle duge pauze:) Treba da ga odere za sve pare ako se ustanovi da je zaista trudna.

Edited by Micko8
Link to comment

Moguce da ne pratim toliko detaljno americke medije i drustvene mreze, ali ono sto uhvatim su uglavnom hvalospevi na Jokicev racun. Onda dodjem ovde i citam kako ispada da svi zivi nipodastavaju debelog, ali ja takav dominantan narativ ne primecujem kod Amera. Bude neko ko cisto kontrira, ali vecina je u :ziga: fazonu..

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

najboljem 3x3 basketašu, 1 na 1, najboljem dunkeru

Takav kriterijum imaju samo dunferi i trolovi. 

Link to comment

KG je idiot.

U većini intervjua mu je teško da pohvali belca iz Evrope, Jokića ili Dončića npr.

A i u nekim gostovanjima je promašivao Jokićevo prezime.. ne znam da li je bilo slučajno.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Moguce da ne pratim toliko detaljno americke medije i drustvene mreze, ali ono sto uhvatim su uglavnom hvalospevi na Jokicev racun. Onda dodjem ovde i citam kako ispada da svi zivi nipodastavaju debelog, ali ja takav dominantan narativ ne primecujem kod Amera. Bude neko ko cisto kontrira, ali vecina je u :ziga: fazonu..

Pa sada je takav narativ. Krenuo je da se menja tokom serija sa Phoenixom, da bi se tok zavrsio kad su dobili 3. protiv Lakersa, kako kod koga. A covek igra na ovom nivou vec 2-3 godine.

Edited by Fins fleet
  • +1 1
Link to comment

Pa bio je dvostruki uzastopni MVP regularnog dela. I ne znam da li je iko osporavao taj izbor.

 

Sad igra najbolji plejof u karijeri i vodi svoju ekipu ka tituli.

Link to comment
58 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Moguce da ne pratim toliko detaljno americke medije i drustvene mreze, ali ono sto uhvatim su uglavnom hvalospevi na Jokicev racun. Onda dodjem ovde i citam kako ispada da svi zivi nipodastavaju debelog, ali ja takav dominantan narativ ne primecujem kod Amera. Bude neko ko cisto kontrira, ali vecina je u :ziga: fazonu..

 

Link to comment

Poenta je da postoji "narativ" da on nije atraktivan i da nije možda prvi pik za basket, nije baš da je jednoglasno bio percipiran kao najbolji košarkaš svijeta, ali iz vizure ovih što gledaju basket kroz zakucavanja, basketicu i iso košarku. 
Postoji sad od ovog plejofa jedno posipanje pepelom nekih medijskih radnika o tome da je možda bilo nepoštovanja prema Jokiću, pričala je neki dan Doris Burk o tome sa JJ-om. 

Link to comment

Mozda nije jednoglasno, ali ja bih rekao da se vecinski hejluje.

 

Jel mora bas da bude jednoglasno? Sto se mene tice ne mora. Svako moze da kaze da vise voli nekog drugog igraca da gleda, to je legitimno. Ako jedan KD ili Lebron ti skidaju kapu na igrama, kud ces veci kompliment.

  • +1 2
Link to comment

kada su izbacili lakerse, tek je tada pocela prica o jokicu i kako je vrhunski car. jos je pripomoglo i najnoviji fail embiida i opet prica o mvpju i kako su se svi zajebali...

 

bilo je nepostovanja sigurno, za sta je zasluzno nekoliko faktora.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...