Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

17 minutes ago, Zli Gli said:

Nemerljivo vise nego Jokiceva kosarku, o rezultatima da ne pricamo a imao je onako solidnu konkurenciju, Federer i Nadal i jos par simpaticnih mladica tokom ovih 15-20 godina. 

 

Mada pojma nemam kakve to veze ima sa ovim sto sam gore napisao. 

 

pa imaš primedbe na atraktivnost Jokićeve igre, a posle njegovih asistencija publika ostaje otvorenih usta i gleda reprizu na jumbotronu da shvate šta se dogodilo, kad odigra nešto što nikad pre nisu videli. za to vreme Nole trči i vraća lopticu sve dok protivniku ne otkažu noge, što kaže Endi Rodik

 

 

Edited by levi
  • +1 8
Link to comment

Mene kod Nola privlači to što je fakin sajko. Mrzim kad šalje srca, probudi mi Gračanicu na ledjima kad krene da cepa majice. Teško da je to do uzbudljivog tenisa. Lepo te je pitao. 
 

  • +1 5
Link to comment

Ako je Rodik rekao tako za Djokovica a fanovi pustaju riplej da vide Jokiceve brze nevidjene asistencije, ko sam ja da se bunim. Posteno. 

Link to comment

Djoka je terminator, ima sirok dijapazon vestina kojima polako lomi protivnika ali da... da nije nas pre bih navijao za mnoge druge, ukljucujuci i Nadala i Federera jer imaju svoj prepoznatljiv stil igre. 


Zapravo mi se Novak najvise dojmio na pocetku karijere kad je bio prepoznatljiv po onim ubitacnim paralelama.

Link to comment
2 hours ago, Glass Joe said:

Slepao se uz Kobija

Da nije bilo Gasola tj. da Lejkersima liga nije poklonila istog kao sto im uvek poklanja velika pojacanja , ne bi Kobi vise video titulu u post Shaq eri:) Od odlaska Shaqa do dolaska Gasola u Lejkerse su bili smejurija, gde je Kobi nabijao rekorde u prangijanju.

Edited by Micko8
Link to comment
11 hours ago, Have_Fun said:

Nuggetsi su namerno izgubili G2 da bi titulu proslavili pred svojim navijačima.

Lepo od njih da na taj način ispoštuju publiku.

Jesu kurac:whistle:

Link to comment
11 hours ago, James Marshall said:

Hvala Micko

 

laku noć braćo napaćena

Samo se vi nadajte. 3-1 je najopasniji rezultata. Osecam da dolazi veliki preokret Majamija ali polako, ima jos vremena do utakmice, pada i prognoza:)

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Micko8 said:

Da nije bilo Gasola tj. da Lejkersima liga nije poklonila istog kao sto im uvek poklanja velika pojacanja


Secam se kad im je onomad liga poklonila Chris Paula.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...