Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:

Kakvi rolerkosteri emocija kad igra Denver, hit. Od Jokic bozanstvo, igra lagano, uzivancija ga gledati, do prekida gledanja jer ga ovi drugi siluju

 

Gli, ja gledam skoro svaku utakmicu Denvera poslednje 4 godine. Dakle ne mali rivju uz jutarnju kaficu nego ustajem kao babun i nerviram se protiv nekih Detroita i Hjustona, kad su povredjeni, kad znaš da će da izgube. Silovali su ih mnogo gori od Lejkersa sinoć i to nije problem, ono što se trenutno dešava je da ih boli 4 kurca da igraju ozbiljno. I to traje od početka sezone. To mi se više ne gleda dok ne oteraju Melouna ili dok ne izbuše tog defanzivnog koordinatora, šta god da im se dešava iznutra, jer nikad bolji tim nisu imali. Miran san je bitniji. 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Izblamirali  su se opet na utakmici koja je prenosena nacionalno,, prosli put protiv Dallasa sada protiv Lejkersa, imace opet negativan skor sa svim boljim ekipama na Zapadu ovse sezone. Nije Jokic bas kriv za sve rupe u napadu, spoljni igraci Denvera ne mogu nikoga da uspore. KCP i Brown su dovedeni da poboljsaju odbranu a oni deluju gore od Bartona i Morrisa. Svako pojacanje koje dodje u Denver zaboravi da igra odbranu, samo gledaju  kako da postignu kos. Denver nema defanzivnu semu , kada udju u masinu budu ekspresno samljeveni. Ovde samo moze da se pokusa sa otkazom trenera , ali od toga na zalost nece biti nista.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Gli, ja gledam skoro svaku utakmicu Denvera poslednje 4 godine. Dakle ne mali rivju uz jutarnju kaficu nego ustajem kao babun i nerviram se protiv nekih Detroita i Hjustona, kad su povredjeni, kad znaš da će da izgube. Silovali su ih mnogo gori od Lejkersa sinoć i to nije problem, ono što se trenutno dešava je da ih boli 4 kurca da igraju ozbiljno. I to traje od početka sezone. To mi se više ne gleda dok ne oteraju Melouna ili dok ne izbuše tog defanzivnog koordinatora, šta god da im se dešava iznutra, jer nikad bolji tim nisu imali. Miran san je bitniji. 

 

 

meni deluje da je i denver, a i vecina drugih ekipa jos dodatno smanjila gas u ovom delu sezone (u odnosu na prethodne)

toliko je povreda proteklih sezona, da bukvalno kroje plasman/domet ekipa na kraju

desavalo se i ranije da se povrede bitni igraci, da to utice, ali ni blizu u ovoj meri

samo u poslednje 2,3 godine gsw,lejkersi,bruklin, klipersi su bukvalno imali bacene sezone, a do povreda bili u najuzem krugu favorita

tako da svima vrhunski proioritet da zdravi docekaju zavrsnicu,a nagetsima i dodatno posle protekla dva PO

otud i ovoliko izjednacen skor ekipa

 

ono pravo krece u drugoj polovini februara, tad ce imati daleko vise smisla analizirati domete ekipa

 

nego, leteci luka: :) 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

meni deluje da je i denver, a i vecina drugih ekipa jos dodatno smanjila gas u ovom delu sezone (u odnosu na prethodne)

 

 

Da te onako demoliraju Tomas Brajant, Westbrook i Šreder mora da su ti izvadili papučicu od gasa iz automobila i stavili djubrovnik umesto nje. Denver trenutno služi za nabijanje samopouzdanja ekipama koje ne mogu nikoga da pobede. Konačno je i ova bratija iz DNVR-a sinoć rekla da su otkačili Malouna i da ga ne jebu 2%. 

Link to comment
10 minutes ago, pbg12345 said:

meni deluje da je i denver, a i vecina drugih ekipa jos dodatno smanjila gas u ovom delu sezone (u odnosu na prethodne)

toliko je povreda proteklih sezona, da bukvalno kroje plasman/domet ekipa na kraju

desavalo se i ranije da se povrede bitni igraci, da to utice, ali ni blizu u ovoj meri

samo u poslednje 2,3 godine gsw,lejkersi,bruklin, klipersi su bukvalno imali bacene sezone, a do povreda bili u najuzem krugu favorita

tako da svima vrhunski proioritet da zdravi docekaju zavrsnicu,a nagetsima i dodatno posle protekla dva PO

otud i ovoliko izjednacen skor ekipa

 

ono pravo krece u drugoj polovini februara, tad ce imati daleko vise smisla analizirati domete ekipa

 

nego, leteci luka: :) 

 

luka ko gagić svoje vremeno :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Zapravo imaju skupinu prosecnih igraca a Jokic nije lider koji bi takve mogao da ucini mnogo boljim. Nagetsi su kao Srbija u fudbalu - nit' manjeg kurca, nit' vece dreke.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

bogdanovic sipa li sipa

ocekivao sam da ce biti malo stegnut posle povrede, a on pripaljuje ko blesav

i sto je najvaznije pogadja

 

i stariji mu rodjak ove sezone ozbiljno trpa sa visokim procentima, valjda ce ga trejdovati negde, da pokusa krunisati karijeru titulom

itekako ima timova kojima bi legao

Link to comment

Da li bi rukovodstvo lige ikad moglo doneti odluku da se smanji broj utakmica na neki lokaut nivo, recimo 50-60, da skapiraju da bi im bilo isplativije imati sve zvezde zdrave tokom sezone i narocito plejofa? Pritom bi se podigla i vaznost samih utakmica, napravio bi se veci hajp i stalo bi se u kraj ladjenju jaja u regularnoj sezoni. 

Treba im NFL markentinski tim definitivno. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...