Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

Cijeli Majami širi ruke, to su uvježbali za sve pare, i publika i ekipa i trener :fantom:

A Denver na to uzvraca pogledima u sledecem napadu :D 

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Jokić igra nestvarnu defanzivnu rolu.

 

Nisam baš siguran, dosta šuteva i polaganja samo isprati pogledom, dozvoljava Adebaju mnogo lakih šuteva bez bilo kakvog ometanja, Jokić ne daje tako lake poene ispod koša kao što daje ovaj. Mogao bi malo više da se kreće po reketu, ali imam utisak da je prva i osnovna naredba da se ne preoptereti faulovima. 

 

U svakom slučaju ispodprosečna njegova odbrana u ovom poluvremenu. 

Link to comment

Brine me mali broj Jokicevih asistencija, samo 2. Denver obicno gubi tada. Ono sto raduje, jeste jos jedna odlicna partija AG-a. Mogao bi neko od brown-town dvojca da se ukljuci i da znacajniji doprinos u drugom poluvremenu. KCP neprepoznatljiv, ne znam zasto, ali izgleda da mu Miami kao matchup uopste ne odgovara.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Nisam baš siguran, dosta šuteva i polaganja samo isprati pogledom, dozvoljava Adebaju mnogo lakih šuteva bez bilo kakvog ometanja, Jokić ne daje tako lake poene ispod koša kao što daje ovaj. Mogao bi malo više da se kreće po reketu, ali imam utisak da je prva i osnovna naredba da se ne preoptereti faulovima.

U svakom slučaju ispodprosečna njegova odbrana u ovom poluvremenu. 

adebajor 3 skoka 0 rampi, 0 ukradenih

debo       5           2            1

Link to comment
17 minutes ago, Čutura said:

adebajor 3 skoka 0 rampi, 0 ukradenih

debo       5           2            1

 

Jokic na terenu +9

Svi ostali starteri od +10 do +23

 

Statistika je kao bikini

 

Hocemo mec Zvezda Majami, ne bismo bili bez sansi. Partizan bi ih dobio rutinski u punoj Areni. Oci me bole od ove igre. 

  • -1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...