Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Dajte ljudi poredite Pedjin i Dirkov sut za tri sa Jokicevim. Volim ja debelog ali ovo nema nikakve logike. Pustite statistiku, siguran sam da postoji i neki mucenik koji ima jos bolji % za 3 a da nema nikakav uticaj na svoj tim niti je suter na koga se valja osloniti u teskim trenucima.

Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

29 minutes ago, Shan Jan said:

Dajte ljudi poredite Pedjin i Dirkov sut za tri sa Jokicevim. Volim ja debelog ali ovo nema nikakve logike. Pustite statistiku, siguran sam da postoji i neki mucenik koji ima jos bolji % za 3 a da nema nikakav uticaj na svoj tim niti je suter na koga se valja osloniti u teskim trenucima.

Naravno, evo primera, ko je ovo?

 

image.thumb.png.d795c993086acce79777dcb7f3a0a7e7.png

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

stiv ker, samo se na njega mozes oslonit. 

Pa možeš, lai nije bio serijskii ubica, proseci poena mu nisu bili bog zna šta, 7-8 poena...

 

Link to comment

spot up suter klasican. nije steph promenio igru zato sto ima visoke procente za 3 vec zato sto iz ludackih situacija koje sam kreira ima visoke procente za 3, sa loptom i bez lopte. 

Link to comment

Ne znam zasto je nekima glupo poredjenje Jokica i Novickog kada je sut u pitanju. Jokic ima fantastican sut sa poludistance, iz driblinga kada hoce, u reketu znamo kako zavrsava i u kojim procentima  i to bez kucanja a u plej of podize i procenat u sutu za tri poena na veoma visok nivo . Covek i jeste jedan od najbolji sutera ikada kada su u pitanju visoki igraci , sa verovatno najboljim i najmeksim rukama medju centrima.

Link to comment
9 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

spot up suter klasican. nije steph promenio igru zato sto ima visoke procente za 3 vec zato sto iz ludackih situacija koje sam kreira ima visoke procente za 3, sa loptom i bez lopte. 

 

Prvi put cujem da se trojka moze i bez lopte dati :fantom:

  • Haha 4
Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Ne znam zasto je nekima glupo poredjenje Jokica i Novickog kada je sut u pitanju. Jokic ima fantastican sut sa poludistance, iz driblinga kada hoce, u reketu znamo kako zavrsava i u kojim procentima  i to bez kucanja a u plej of podize i procenat u sutu za tri poena na veoma visok nivo . Covek i jeste jedan od najbolji sutera ikada kada su u pitanju visoki igraci , sa verovatno najboljim i najmeksim rukama medju centrima.

Klasicna prica sa Nikolom, sad ce sledece sezone da pogodi najvise trojki u istoriji u jednoj sezoni sa najvecim procentom ikada, a one tamo sezone pobedjuje u takmicenju u zakucavanjima.

Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Ne znam zasto je nekima glupo poredjenje Jokica i Novickog kada je sut u pitanju. Jokic ima fantastican sut sa poludistance, iz driblinga kada hoce, u reketu znamo kako zavrsava i u kojim procentima  i to bez kucanja a u plej of podize i procenat u sutu za tri poena na veoma visok nivo . Covek i jeste jedan od najbolji sutera ikada kada su u pitanju visoki igraci , sa verovatno najboljim i najmeksim rukama medju centrima.

 

Nowitzki je verovatno fer poredjenje, ali Pedja i Curry nisu. Opet, da igra u ovo vreme, Nowitzki bi mnogo vise sutirao nego kad je igrao, i vise nego Jokic sad.

  • +1 3
Link to comment

Koje mu je rase pas? Mislim da to jos nismo imali na temi. Posto je tako skroman, cenim da ima avlijanera nekog, nista fensi maltezeri i pudlice i to. 

Link to comment
18 minutes ago, Zli Gli said:

Koje mu je rase pas? Mislim da to jos nismo imali na temi. Posto je tako skroman, cenim da ima avlijanera nekog, nista fensi maltezeri i pudlice i to. 

 

nismo još stigli na taj level obožavanja i opsednutosti.

bože zdravlja, samo da uzme prsten ili dva... onda ćemo da znamo i konji i ćurani kako mu se zovu. 

 

 

  • Wub 1
Link to comment

Pa dobro, ako budemo cekali da se naosvaja bar priblizno kao Djokovic da bismo saznali razne pikanterije, teska prica ce biti... ali ja se uzdam u ppp, nikad ne razocara. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...