Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • б1lme3

    532

  • Micko8

    487

jesmo mi ovde #teamjokic, al realno nisu u toj kategoriji baš za poređenje.

 

Steph: 1557 attempted (10.6 per game) / 618 hit (4.2 per game) / 39.7% in 147 games

Jokic: 291 attempted (4.4 per game) / 120 hit (1.8 per game) / 41.2% in 66 games

 

ruku na srce, niko nije za poređenje sa Stephom jer niko ne pripaljuje količinski kao on :D

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Gordon je zaljubljen u Jokića, lik je progledao otkako igra sa ovim, sebi našao pravu ulogu, bukvalno je jedan od najboljih katera, ali je i zahvalan u PM. Njegovo kretanje bez lopte je fenomenalno, ali se i super navikao na to da ovaj može da baci pas u svakom trenutku, stalno zuji, Gordon im je savršen fit, a Jokiću idealan saigrač. 


+1

u onoj izjavi fil džeksona da košarku igraju tri igrača ej dži bi bio treći

 

a tu je i caldwell pope

Link to comment

Da uporedim dane nakon neprospavanih noci i pracenja uzivo svih tekmi. Nakon pobeda sledi nasmejan i produktivan dan, a nakon poraza zombi raspadanje i agonija.

 

Nestvarno je ovo sto Jokic igra. Iznova sam gledao par tekmi iz bubble PO i tada je bio jako dobar. Ali ovo trenutno je citave dve stepenice iznad. Ako sad ne zabije naslovnu stranu na 2k24, nikad nece.

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, Svarog said:

 

yes, yes, how yes no.

i NBA JAM treći deo, gde je zaplet to što mu vansvemirci ukradu konja i onda on ide u svet crtaća da se trka sa Starom Mo i Brzom Fotografijom...

 

Ja bih to gledao!

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Da uporedim dane nakon neprospavanih noci i pracenja uzivo svih tekmi. Nakon pobeda sledi nasmejan i produktivan dan, a nakon poraza zombi raspadanje i agonija.

 

Nestvarno je ovo sto Jokic igra. Iznova sam gledao par tekmi iz bubble PO i tada je bio jako dobar. Ali ovo trenutno je citave dve stepenice iznad. Ako sad ne zabije naslovnu stranu na 2k24, nikad nece.

81ad-Yf-JHzk-L-AC-UF1000-1000-QL80.png

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, Svarog said:

 

yes, yes, how yes no.

i NBA JAM treći deo, gde je zaplet to što mu vansvemirci ukradu konja i onda on ide u svet crtaća da se trka sa Starom Mo i Brzom Fotografijom...

 

Izvinjavam se, ali moram da korigujem kad su ovako bitne stvari u pitanju. Ti pricas o Space Jamu, NBA Jam je svetinja naseg detinjstva.

 

Inace, debeli ne moze da dogura do naslovnice albuma za slicice, kakav crni 2K24

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...