Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

4 minutes ago, Fins fleet said:

Austin Rivers na podcastu sat vremena pizdenja sto nije ostao. "Salty si." "Jesam, niko ne voli da vidi da mu bivsoj ide bolje nego njemu! Nisam odigrao ni minut sa Dzamalom. Dok sam ja bio tamo, on skakuce na jednoj nozi. Kako sam otisao, eno ga ubacuje fadeaway za fadeawayom."

Meni bilo skroz simpatično, al jbg, i to što su na njegovom mestu ovi što su sad, pravi bitnu razliku. Meni sve žao belog Brauna, uvek imam utisak, da ga neće, da se sudije izdrkavaju na njemu, a on ne može sezonu bez konfeta. 

Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

12 minutes ago, kralj said:

Meni bilo skroz simpatično, al jbg, i to što su na njegovom mestu ovi što su sad, pravi bitnu razliku. Meni sve žao belog Brauna, uvek imam utisak, da ga neće, da se sudije izdrkavaju na njemu, a on ne može sezonu bez konfeta. 

Ma sta da ti bude zao, igra decko sezonu snova. Decko je potencijal za all-def, dok jos malo dobije na iskustvu, minutima i reputaciji.

 

A Rivers, i meni bilo simpaticno, ljudski. Sad razumem sto je u toku sezone maltene odbijao da govori o Denveru, barem onih 3-4 puta sto sam ga slusao. Znao je gde to vodi. :D

  • +1 1
Link to comment

 

27 minutes ago, Mos said:

Mnogo će biti jebeno sutra. I dalje mislim da Heat dobija jer će baciti sve na to. 

 

Ne znam da li će da pobede drugu, ali je bilo toliko nerealno da dobiju prvu da to skoro i da ne računam. Druga će biti skroz drugačija.

Edited by Venom
  • +1 1
Link to comment

Bice drugacija svakako. Jedino ce krajnji ishod biti isti ;)

KCP i MPJ ce sigurno biti poenterski raspolozeniji. A Jokara mozda ubaci nekih 35-40.

Naravno, Jimmy ce da izvuce neku nadljudsku partiju u porazu.

Link to comment

pa dobro i da izgubi denver, nista strasno

njima je bitno da su dobili prvu, da nekim slucajem ne udju u neki panik mod

sa druge strane majami, koju je svaku prvu do sad dobijao i time odmah menjao odnos u serijama, ovaj put je ne samo izgubio nego potpuno nadigran

i to su otvorili sve ili gotovo sve karte, a denver koji je kontrolisao utakmicu itekako ima jos skrivenih aduta

  • +1 1
Link to comment

Mi kontamo da je 4:1 rezultat na kraju, pa ako vec mora neka bude ova druga. Posle prve tekme Nikola je na pitanje kakav je osecaj imao pred pocetak rekao da je bio malo na bazenu par dana, da mu je prijalo i da je ovo kao i svaka druga obicna utakmica. Nema razloga da nije tako, nemaju tu logiku da ce sigurno da bude problema, primenjuju opusteno taktiku jedan po jedan, tako da je 2:0 realno. Nisam video paniku, zato mi tako deluje. Nema stresa.

Link to comment

Gledam Krleta kod Edina U obruču, priča o Miličiću i koliki je talenat bio. Razmišljam kako se priroda obnovila i ponovo uspostavila ravnotežu u kosmosu u godinama izmedju Darkana i Debelog. Darovitost vs. rad, luda glava vs. totalna flegmatičnost, maler sa prvim timom/trenerom vs. sreća sa prvim timom/trenerom, drugi pik vs. 41. pik i ostale usporedbe koje mogu da se naprave. 

  • +1 7
Link to comment

samo sto je jokic mnogo talentovaniji od darka, nije on dosao tu zbog jakog treninga vec zbog neverovatnog talenta. onakve ruke i pregled igre, to ne moze da se dobije treningom. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

samo sto je jokic mnogo talentovaniji od darka, nije on dosao tu zbog jakog treninga vec zbog neverovatnog talenta. onakve ruke i pregled igre, to ne moze da se dobije treningom. 

 

Došao u Denver, bez ogromnih očekivanja, da. Rad ga je napravio ovim što je danas. Darko je došao sa velikim očekivanjima, a slupavanje jahti ga je poslalo pod šatru. 

  • Haha 1
Link to comment

naravno da bez rada ne moze da bude to sto jeste ali on je jedan od najtalentovanijih igraca ikada, jedino sto je rodjen u onom sljampavom, neatleticnom telu pa niko nije znao kako ce to da radi na ovom nivou. darko je mogao da ima radnu etiku kobi brajanta i ne bi ni primirisao nivou na kome je jokic. 

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Dobija Denver lagano včrs. Jokara i Džamal odigraće standardno, a MPJ je baš mnogo napredovao :D

 

Šalu na stranu, Denver je mnogo jači tim, kod njih mora dosta stvari da krene nizbrdo i kod Miamima barem dvoje da razbije (Batler je malo a i kao da ga je malo stigao umor + će AG da ga jaše celo veče što mu sigurno ne prija) - da bi Miami dobio. 

 

 

Link to comment

Ali je zato Milicic legenda zbog onog odmahivanja rukom na nekom koncertu kad je izasla Severina a drugi Milicic zbog jebanja majke sudijama posle poraza moskitosa, i uopste zbog srcanosti i sabanizma, dok je Jokic dobri bik Ferdinand koji mirno lezi ispod drveta i mirise cvece, totalno nebitan, nula. 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...