Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

13 minutes ago, J.R. Cash said:

 


Za jednog toliko nacitanog i nagledanog coveka, bas ti ne ide razumevanje procitanog.

Jok, ja ne citam i ne gledam jer sam ljakse, ali da nisam, ne bi me drugi sprecavali.

Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

Da li je resenje za Majami da brane Debelog 1 na 1 i gledaju da preseku pas ka drugima? Ono, ne moze bas da pogadja ko mahnit celu utakmicu a drugi nece imati toliko otvorenih pozicija...

Link to comment

Leonard bi bio u top 15 svih vremena u NBA ligi  od sale, da kroz karijeru nema probleme sa zdravljem. Liilard  je precenjen igrac ne znam kako je  dospeo na tu  listu od 75 najvecih igraca u NBA .

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

Da li je resenje za Majami da brane Debelog 1 na 1 i gledaju da preseku pas ka drugima? Ono, ne moze bas da pogadja ko mahnit celu utakmicu a drugi nece imati toliko otvorenih pozicija...

Adebajo je 206, postoji velika šansa da bi napravio brzo tri lične i opet bi morali da menjaju odbranu. Da imaju Dvajta možda bi i moglo. :) Majami treba da gleda kako da se popravi u napadu.

Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:


Cuj genije jer je video univerzalni signal za pistol napad (kojim mu je Lowry mahao pored nosem) i  to javio saigracima. Najnormalnija stvar na kosarkaskoj utakmici.

Zbog ovakvih likova i navijaca Denvera je tesko podrzavati taj inace vrlo gotivan tim. Ekipa stvarana organski, iz dobrog drafta i malo draft srece. Najbolji igrac na svetu, sjajan trener koji je instalirao sampionsku kulturu, svi igraci prihvatili svoje uloge, vidi se da su prava druzina. Al kad vidim ova usiljenja odusevljavanja genijalcem™ kog cenimo samo mi pravi i inteligentni nekezualsi ili, s druge strane, vecito kukanje i zahtevanje respekta, pozelim da se Jimmy i Caleb vrate u trans i u njemu provedu ostatak serije.

Ceni ga bukvalno ceo svet. 

 

Počevši sa najboljim igračima ikada. 

 

U suštini, imaš ceo svet na jednoj strani i zli gli na drugoj  😁

  • Haha 1
Link to comment

Teške noći u Mitraji.

 

 

Jokićev srednji brat je živeo u Detroitu sa Darkom, mogu da zamislim po kakvim hudovima u koje do tog trenutka bela noga nije kročila su oni izlazili.

Link to comment
33 minutes ago, napadaj said:

Teške noći u Mitraji.

 

 

Jokićev srednji brat je živeo u Detroitu sa Darkom, mogu da zamislim po kakvim hudovima u koje do tog trenutka bela noga nije kročila su oni izlazili.

 

Znaš onu priču kad je neki naš lik u hudu puštao Garu na razglas 24/7

  • Haha 1
Link to comment

Njegov brat i braca mi vise deluju kao tipovi koji bi odlazili u klubove  arijanskog bratstva  , kakav  kurcev  hood:sleep:

Edited by Micko8
Link to comment

Austin Rivers na podcastu sat vremena pizdenja sto nije ostao. "Salty si." "Jesam, niko ne voli da vidi da mu bivsoj ide bolje nego njemu! Nisam odigrao ni minut sa Dzamalom. Dok sam ja bio tamo, on skakuce na jednoj nozi. Kako sam otisao, eno ga ubacuje fadeaway za fadeawayom."

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...