Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

Braca su mu totalni ludaci (u losem smislu), nepozeleo ih niko. 

 

Sad gledam izvestaje i svi hvale Debelog, prosto mi zao Mareja, niko da ga se seti. Neki koji i dalje ne mogu da svare ispadanje Lejkersa sad poturaju pricu da je ovo najlaksi put do finala ikada.

 

  • +1 4
Link to comment
14 minutes ago, villiem said:

Ja sam upravo saznao da su mu i braca kosarkasi(bili), znaci ludaci nisu ludi uopste, samo penzionisani sportasi

 

 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Shan Jan said:

 

Sad gledam izvestaje i svi hvale Debelog, prosto mi zao Mareja, niko da ga se seti. Neki koji i dalje ne mogu da svare ispadanje Lejkersa sad poturaju pricu da je ovo najlaksi put do finala ikada.

 


isto je bilo i za Janisom pre 2 godine, moraju o nekome da pričaju. 
 

Najbolja vest danas mi je da brat Adama Silvera živi u Boulderu i žali mu se stalno kako ne može da gleda Nagetse :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Samo im skoro celu seriju nije igrao jedan od najboljih plejmejkera u zadnjih 10-20 godina, sitnica. Minesoti falio najbolji defanzivac i rezervni centar, Finiksu Pol (i Durant im davao fore tako sto je otvarao svaki mec sutem 1/10 ali to je vec nesto drugo), i onda nikad jaci Lejkersi u finalu zapada a sad NBA varijanta Monaka u velikom finalu.

 

Kad osvoje, treba furati narativ™ da je ovo bila najjaca sezona ikad, da poguramo Jokaru ispred Dzordana:fantom:

  • Haha 2
  • Tužno 2
Link to comment

Ma sisa debela oportunisticka. Lako mu je protiv povredjenih super timovama , hajde neka se pridruzi jednom takvom pa da vidimo kako ce da  igra pod pravim pritskom:rolleyes:

Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

 

 

 


Cuj genije jer je video univerzalni signal za pistol napad (kojim mu je Lowry mahao pored nosem) i  to javio saigracima. Najnormalnija stvar na kosarkaskoj utakmici.

Zbog ovakvih likova i navijaca Denvera je tesko podrzavati taj inace vrlo gotivan tim. Ekipa stvarana organski, iz dobrog drafta i malo draft srece. Najbolji igrac na svetu, sjajan trener koji je instalirao sampionsku kulturu, svi igraci prihvatili svoje uloge, vidi se da su prava druzina. Al kad vidim ova usiljenja odusevljavanja genijalcem™ kog cenimo samo mi pravi i inteligentni nekezualsi ili, s druge strane, vecito kukanje i zahtevanje respekta, pozelim da se Jimmy i Caleb vrate u trans i u njemu provedu ostatak serije.

Edited by J.R. Cash
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, J.R. Cash said:


Cuj genije jer je video univerzalni signal za pistol napad (kojim mu je Lowry mahao pored nosem) i  to javio saigracima. Najnormalnija stvar na kosarkaskoj utakmici.

Zbog ovakvih likova i navijaca Denvera je tesko podrzavati taj inace vrlo gotivan tim. Ekipa stvarana organski, iz dobrog drafta i malo draft srece. Najbolji igrac na svetu, sjajan trener koji je instalirao sampionsku kulturu, svi igraci prihvatili svoje uloge, vidi se da su prava druzina. Al kad vidim ova usiljenja odusevljavanja genijalcem™ kog cenimo samo mi pravi i inteligentni nekezualsi ili, s druge strane, vecito kukanje i zahtevanje respekta, pozelim da se Jimmy i Caleb vrate u trans i u njemu provedu ostatak serije.

Jeste, tako ni ja ne citam najvece pisce, ne gledam filmove najvecih rezisera, ne slusam najvece kompozitore i bendove... jer su i zesce popularni i svaka budala to isto kao tu nesto cita, gleda i slusa i interpretira na neki svoj kezualni nacin.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Zli Gli said:

Samo im skoro celu seriju nije igrao jedan od najboljih plejmejkera u zadnjih 10-20 godina, sitnica. Minesoti falio najbolji defanzivac i rezervni centar, Finiksu Pol (i Durant im davao fore tako sto je otvarao svaki mec sutem 1/10 ali to je vec nesto drugo), i onda nikad jaci Lejkersi u finalu zapada a sad NBA varijanta Monaka u velikom finalu.

 

Kad osvoje, treba furati narativ™ da je ovo bila najjaca sezona ikad, da poguramo Jokaru ispred Dzordana:fantom:

Bukvalno je cele sezone narativ da je NBA trenutno izuzetno jak i u jednom od istorijskih pikova. Zapad je proglasavan nocnom morom.

 

Svi stari vukovi se jos drze - LeBron, Kari, Durent, Kavaji, Lilard, Dejvis... to su ujedno i top 5, 10, 15, 20, 30, 50 igraci svih vremena.

 

Pa su tu ovi srednji 25-30 godina koji su u prajmu ili na nekom pocetku prajma - Jokic, Janis, Tejtum, Embid, Buker...

 

Pa klinci Doncic, Morant, SGA, Zajon...

 

A tu su jos i Batler, Micel, Foks, Marej, Dz. Braun, Sabonis, Haliburton, Dzordz, Jang i jos gomila.

 

Jaki vec godinama Baksi, Seltiksi, Nagetsi, Filadelfija, Memfis... a iskocili Kingsi, Klivlend, Niksi... a sa dna tabele ti iskacu aktuelni sampioni Voriorsi, Lejkersi, ovaj ludi Majami... i na sve to tu je i Finiks koji je vec bio jedan od najjacih timova poslednjih godina i dodali su Durenta.

 

Bas setnjica u takvoj ligi :rolleyes:

Link to comment

 

23 minutes ago, Hele said:

Jeste, tako ni ja ne citam najvece pisce, ne gledam filmove najvecih rezisera, ne slusam najvece kompozitore i bendove... jer su i zesce popularni i svaka budala to isto kao tu nesto cita, gleda i slusa i interpretira na neki svoj kezualni nacin.


Za jednog toliko nacitanog i nagledanog coveka, bas ti ne ide razumevanje procitanog.

Link to comment

letimo visoko ovih dana :D , ali bas ta ujednacenost i neminovna smena generaacija bi mogla otvoriti prostor nagetsima za stvaranje dinastije

nekoliko narednih sezona bi mogle biti njihove

naravno, mnogo sta se treba poklopiti, za pocetak trebaju osvojiti titulu ove sezone, ali od svih mogucih scenarija, danas deluje da je to jedan od realnijih

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...