Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

To za 50%, makar iz moje perspektive znaci da se nije namucio da ostvari dominaciju. Da je bilo potrebno, opusteno je mogao da uzme duplo vise suteva npr. Drugim recima, ima rezervi koje moze da izvuce. Ovo za njegove standarde nije A+ utakmica. Za ostatak lige verovatno jeste. Ali on je trenutno liga iznad svih, najbolji igrac na planeti.

Link to comment
34 minutes ago, goofs said:

 

Šejkil tražio da upozna braću, to be continued...

 

"Ok, vidimo taj joker face, pravis se da te ovo sve ne dotice ali koliko si uzbudjen zaista sto igras finale NBA?"

 

Jokic: 

bored-emoji-vector-260nw-1251346141.jpg

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Ja ne mogu to da gledam, debel je krindž 200 pa onda na to barbershop humor Barklija i Sheka. 

 

Nego, Bam šutirao 25 puta? Da me neko pitao rekao bih da je imao tops 15ak šuteva i da je pogodio 13.

  • +1 1
Link to comment

Bam će šutirati toliko u celoj seriji, moraju negde da buše debelog. I mora Jimmy da epski poludi, ne mogu da ostaju ispod 100p i da se nadaju pobedi.

Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Ja ne mogu to da gledam, debel je krindž 200 pa onda na to barbershop humor Barklija i Sheka. 

 

Nego, Bam šutirao 25 puta? Da me neko pitao rekao bih da je imao tops 15ak šuteva i da je pogodio 13.

 

Nije krindž, ali toliko puta počinje rečenice rečima: "To be honest", da je nepodnošljiv. Tako je Vidara govorio "Da kažem" svojevremeno, pa ni njega nisam mogao da slušam.

  • +1 1
Link to comment

Реално су чували одлично Јокића, посебно у првом полувремену и тешко је долазио до својих позиција за шут. И то би за Денвер представљало проблем да је Јокић жељник који ће да узима шутеве из тешких позиција по сваку цену, али пошто није, шутнуће пар пута из игре, погодити неколико бацања и поделити десетак асистенција за полувреме, дакле даће опет огроман нападачки допринос. На крају ће дати 27 поена иако је утисак да није дао више од 15ак.

У следећој ће можда да иде и на 40+ јер ће тако да се развије текма, никад не знаш с њим, то му је и највећи квалитет, увек је спреман да се прилагоди дешавањима на терену и да допринесе масовно на свој начин без да укопава екипу.

  • +1 8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...