Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

3 minutes ago, pbg12345 said:

na jokicu skoncentrisana odbrana, on ima 12as uz 1 to i ljudi komentarisu da nije zainteresovan :hail:

Pa nije da ih trpa. Razigrava odlicno tim, ali Mareju treba par cuski da udari i uzme mu loptu.

 

Vodi ljubav sa njima veceras na inteligenciju, ali ih ne jebe ruzno.

Link to comment
11 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ovo sto Jamal radi (monopol nad loptom) me podseca na situaciju Kobe-Shaq. Samo sto Jamal nije ni prici Kobiju. Da Nikola nije takav kakav je, ega bez, odavno bi mu zavrnuo vaspitno usi. Ili bi ga najurio iz tima.

 

Pa kad Jokić uzme da kenja sto puta kako je ovaj tata a oni svi igraju za njega... 

 

Ima Jokara te neke stupidne izjave... 

 

To što Jokić ne šutira, ne zanima me njegov stat, prosto, čovek kad ga ne ide šutira 50%. Tu su i faulovi. Njegova 3, 4 šuta su praktično sigurna 3, 4 poena, toliko Marej ispali u 3 minuta. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Evo ovo je ono što MPJ može da radi mnogo češće, ima šut koji je ubojit, svi će mu uvek skakati na fintu i istrčavati na ometanje kod rotacije, lagano pod koš, asistencija ili prodor i ćao.

 

Problem je što on to uradi jednom ili nijednom po utakmici. 

  • +1 3
Link to comment

Bas bespotrebno davanje "vestckog disanja" Heatu. Neverovatno mlak ulazak u 4/4, umesto da nagaze jos 3-4 minuta gas i odu na tusiranje, a za poslednjih 8 puste ove sa kraja klupe da osete parket.
 

Link to comment

valjda ce neko iz staba nagetsa skautirati milancheta, pa da se preporode ljudi :D 

zna li ko maloneov mejl da posaljemo link :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

valjda ce neko iz staba nagetsa skautirati milancheta, pa da se preporode ljudi :D 

zna li ko maloneov mejl da posaljemo link :fantom:

 

Ja sam tu pa ako me se sete, sete... 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...