Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

E mrtvi Hart, okllizne se u 2 na 1 i onda popusi tip in. Mada mi nije jasno sto Billups cele sezone gura Granta na ballhandlere a Harta da se rve s nekim zivotinjama. I Grantova poslednja odbrana nije bila dobra u toj situaciji. Billups se izglupirao u cetvrtoj kad je istopljeno 10 razlike. Nema mali Sharpe sta da trazi na terenu u tim trenucima, jos je kasnio sa izmenama i tajmautom. 

Danas bacili Dameovu vrhunsku utakmicu, pre neki dan Antovu. To su dve utakmice koje su se morale uzeti. Kad bi Hart odigrao ista u napadu i kad bi Nurkic konstantno drzao ovaj nivo fokusa i energije, Portland bi bio skroz dobar tim. Ovako play in. Al dobro barem su dresovi prelepi.

  • +1 1
Link to comment

Znam da Jokicu sada nije bitno, ali kada zavrsi karijeru i osvrne se na broj utakmica u kojima su mu falile po 1 asistencija ili skok za tripldabl, mislim da ce se mozda pokajati.
Trenutno je na 6. mestu sa 79, ispred njega svi imaju preko 100 (LBJ je 5. sa 105).
Bar 20ak puta se desilo da je propustio TD.

Link to comment

Meni deluje da Jokić utakmicu košarkašku neće pogledati po završetku karijere, a ne da će trkeljiše legacy.

 

Inače i meni deluje da u Denveru nešto pošlo po zlu. I Jokićev poslednji napad, ok, dao Mareju ISO da rešava, ali da ne ide na skok nego gleda sa centra... A i proslavili su kao babe.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

Meni deluje da Jokić utakmicu košarkašku neće pogledati po završetku karijere, a ne da će trkeljiše legacy.

 

Inače i meni deluje da u Denveru nešto pošlo po zlu. I Jokićev poslednji napad, ok, dao Mareju ISO da rešava, ali da ne ide na skok nego gleda sa centra... A i proslavili su kao babe.

pa izvlacio ih napolje i u o onom napadu kad je marej dao dvojku

u tom poslednjem je gledao marej prema njemu, ocigledno su se dogovorili da on zavrsava

nesto mi drago sto je usla bas preko grenta :fantom:

 

@J.R. Cash

nije tebi lako :D

makar ce borac sad dobijati u kontinuitetu, pa da ne pratis samo ove gubitnicke timove :happy:

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, Mos said:

Sledeću igraju kod kuće protiv Jute koja je na drugoj večeri back-to-backa. Čvrsto sam rešio da ih ne gledam do plejofa ako to izgube. 

takve tekme gube 1/1 :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...