Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

39 minutes ago, Micko8 said:

Od veceras pocinje veliki preokret Lejkersa uz  veliku sudijsku pomoc kao do sada  . Opet ce liga napraviti superheroja od one nadopingovane prevare:)

 

On 15. 5. 2023. at 17:03, Micko8 said:

Koliko je ovde  optimizma bez pokrica  kada je u pitanju Denver , nece da bude dobro:unsure:

 

On 17. 5. 2023. at 12:50, Micko8 said:

Inace ovo je poslednja pobeda Denvera u seriji. Umalo ne izgubise i ovu u kojoj su vodili preko dvadeset razlike.

 

On 18. 5. 2023. at 20:59, Micko8 said:

Mozes slobodno da prespavas, plitak potok.

 

On 19. 5. 2023. at 13:25, Micko8 said:

Jokic je bio ocajan kao i ostatak ekipe da se ne lazemo, on vec sada nakon dve utakmice  izgleda kao izduvani balon. Dobice ovu seriju Lejkersi, 4-2.

 

On 20. 5. 2023. at 19:20, Micko8 said:

Veceras pobeda Lejkersa od +20, rezultat ce ici i preko 30 razlike:dry:

 

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

51 minutes ago, napadaj said:

Daj da se ovo završava večeras, treba da se odmorimo od ovog spavanja po tri sata na svaka dva dana.

 

Ja sam se skroz raspao, u kombinaciji sa protestima i poslom ove dve od četvrtka i subote su me oborile, prespavao ceo vikend.

 

Nadam se metli.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ako bude metla tj. ako ne dodje hendikep -3.5 na Lejkerse, nece nikako valjati, ali nikako. Valjda ce Marej kao najbolji igrac gostiju i pomocnik mu Jokic imati razumevanja, neka olade malo veceras.

 

Nista drama nego 112:57

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Nema sanse da gledam veceras. Gubljenje vremena.
Evo mali preview, za one koje zanima kako ce to izgledati na terenu

Cim sam video da je Boston i zvanicno potonuo, jasno mi je koliko je sati.
Sanse nema da liga dopusti 2 metle u finalima konfetencija, posto ce na Istoku definitivno biti metla.

Kvota da Lakersi osvajaju u pojedinim nasim kladionicama je i dalje 30. Savetujem vam da pokusate, da se ne kajete posle.
Prosto predobra prilika da bi je propustili Silver i onaj iz Disneya. Ionako se cela prica na raspalom ESPN i ostalim budjavim stanicama koje nisu TNT, tacnije Inside the NBA, svodi na tu MJ vs LeFlop debatu, iako ista ne postoji u realnosti, jer oni nisu zaista blizu. Na to se valjda pali raja, zato i ne zaposljavaju prave komentatore i analiticare, vec one cirkuzante, koji nista drugo ne znaju sem da pricaju o narativima i namecu nove.
Pre nego sto se zavrsila 3. su krenule price 0-3 i 0-149, never before, kao i da Lakersi imaju 0-8 u game 4 nakon sto gube 3-0 u seriji. Dok ovi iz Lakersa jos otkako su naduvani u prvoj, posle svakog poraza govore "I'm not worried", "we got this" i sl. Kao da zaboga, oni vode 3-0, a ne obrnuto. A svi redom ih otpisali, cak i lebronovi privatni novinari. Jos kad sam cuo da valjda rade neki dokumentarac o njemu, tipa "Last Dance 2.0" ili tako nesto...

Mozda samo paranoisem bez razloga, ali meni deluje kao sabiranje 2 i 2. Daj Boze da gresim.

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

ma jok, ne paranoises uopste, samo ne znam sto si propustio da pomenes ljude gustere. 

 

 

  • +1 4
  • Haha 3
Link to comment

ljudi gušteri su tm drugog forumaša

 

e

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...