Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Jokic je zaokruzio svoju "fantasticnu" partiju sa vaznim promasenim slobodnim bacanjem:) Ne mogu da dobiju ekipe koje igraju dan za danom  i to na domacem terenu. Nesto smrdi u drzavi Kolorado:unsure:

Edited by Micko8
Link to comment

Spustio sam ocekivanja vec. Nece Malone nista spektakularno promeniti/unaprediti u kratkom roku. Ostaje tanka nada da ce do PO ekipa da klikne, da budu kompletni. Dzamal imao par utakmica gde bljesne, ali je vise onih gde je non faktor ili ukanali ekipu. Valjda ce i muceni MPJ da se oporavi. Uspeh je ako dobace do 6th seed i izbegnu play-in.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Spustio sam ocekivanja vec. Nece Malone nista spektakularno promeniti/unaprediti u kratkom roku. Ostaje tanka nada da ce do PO ekipa da klikne, da budu kompletni. Dzamal imao par utakmica gde bljesne, ali je vise onih gde je non faktor ili ukanali ekipu. Valjda ce i muceni MPJ da se oporavi. Uspeh je ako dobace do 6th seed i izbegnu play-in.

 

 

nema tu sta da klikne

taman sutra da marej igra kao u bablu, a mpj da pogadja prackom 600+ krugova bez odbrane nema nista

juce je doncic sutirao trojku, a marej stajao metar (i po) od njega (da li sa spustenim rukama ili se predao nekome tko puca u njega)

jbt ... nije da je jokic super duper odbrambeni igrac, ali protiv pelikansa je izbacio valancijunasa, udvajao ziona koji je realno igrao lose zbog toga, imao super napadacku utakmicu, a no name alvarado ubaci bekovima 40 poena

nema leba dok se ne spuste u stav u odbrani

to je do trenera

 

Edited by cedo
  • +1 2
Link to comment

puni nas ko stigne :(

 

 

posle 6 godina, Malone je ostvario svoj vlazni sam, da ima najgoru odbranu u ligi. iako on prica suprotno, regresija odbrane iz godine u godinu dokazuje da je zelja da se bude najgori u ligi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...