Jump to content

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

I to će da bude tek kamenčina o vratu ko god se zajebe da draftuje malog i dovede matorog. Ali kapiram da bi mogao neki Šarlot ili tako neko ko bi da podigne vrijednost akcija i vidljivost u nacionalnim medijima.

  • +1 2
Link to comment
Just now, James Marshall said:

I to će da bude tek kamenčina o vratu ko god se zajebe da draftuje malog i dovede matorog. Ali kapiram da bi mogao neki Šarlot ili tako neko ko bi da podigne vrijednost akcija i vidljivost u nacionalnim medijima.

 

Znam jedan tim u rocky planinama kojem bi znacilo da podigne vidljivost u nacionalnim medijima :ph34r:

 

:D

 

Verovatno najgora stvar je sto ce taj klinjo zbog toga otici u top3 pika, a kvalitetom nije tu, i to ce mu verovatno natovariti jos pritiska na grbacu, kao da ih nema dovoljno i ovako.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Venom said:

 

 

Nisam napisao ništa slično. Vrednost igrača se gleda najvećim delom kroz statistiku. Napisao sam da imam rezerve o tome šta je njegova prava prednost ako je šuter koji igra u top napadu od početka karijere. Stavi ga u Orlando i možda ima sasvim drugačiji status i ugovor.

 

I to bi bilo pogrešno gledanje, odnosno validno je ako si Orlando, za Denver je bitno pre svega njegova sinergija sa ostalima u timu.

Link to comment
29 minutes ago, Time Crisis said:

 

I to bi bilo pogrešno gledanje, odnosno validno je ako si Orlando, za Denver je bitno pre svega njegova sinergija sa ostalima u timu.

 

Validno je i ako si Denver. 35 miliona koje potrošiš na jednom mestu je 35 miliona koje ne možeš da potrošiš na drugom mestu. Ako gotovo svaki igrač kog dovedeš zablista, onda treba to i da koristiš. Uostalom diskusija je počela i oko toga da li će zadržati Browna i da li je to realno kad se gleda kolike su im plate. Da je MPJ plaćen kao Gordon, a uticaj mu je sličan, ne bi sad o tome pričali, Brown bi dobio fin ugovor da ostane i svi srećni. Ako to nije validno, ne znam šta je.

Link to comment

To je Finiks pokušao sa Ayton-om, da prištedi jer ne vredi tih para i dobio je igrača koji se istog trentuka isključio / prebacio na otaljavanje i sad ne mogu da dočekaju nekom da ga uvale

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

To je Finiks pokušao sa Ayton-om, da prištedi jer ne vredi tih para i dobio je igrača koji se istog trentuka isključio / prebacio na otaljavanje i sad ne mogu da dočekaju nekom da ga uvale

Iskljucio se on i nesto ranije i usao u konflikt sa Montijem. Sve u svemu, manja trzista generalno nemaju taj luksuz da ne produze igraca koji je visok draft pick a ima kvalitet za startera. MPJ je u trenutku produzetka ugovora vec pokazao da ima visok "plafon".

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

Iskljucio se on i nesto ranije i usao u konflikt sa Montijem. Sve u svemu, manja trzista generalno nemaju taj luksuz da ne produze igraca koji je visok draft pick a ima kvalitet za startera. MPJ je u trenutku produzetka ugovora vec pokazao da ima visok "plafon".

 

Ako se dobro sećam i pre nego što su ga potpisali bilo je govora da on očekuje max i da ga neće dobiti, ne znam baš tačan datum. Ali fakat od tri plejofa u kojima je igrao u ovom ima ubedljivo najgore brojeve, poeni/efikasnost/slobodnjaci itd.

Link to comment

Meni se ne svidja sto je on u ovoj utakmici bas bezao od nekog kontakta i u odbrani i u napadu. Al kad vidis te nozice, sve ti je jasno :) 

 

29ae7a8f6b0318a0fceaceaff4be7f14

Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

Skoro sve ekipe očekuju tektonske promene,naročito na zapadu ,tamo su samo Denver i Sac stabilni za sledeću sezonu 

Biće uzbudljivo leto 

 

Ko bi rekao pre par sezona da ce Sacramento da bude zdraviji tim od Dalasa.

Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

 

Ako se dobro sećam i pre nego što su ga potpisali bilo je govora da on očekuje max i da ga neće dobiti, ne znam baš tačan datum. Ali fakat od tri plejofa u kojima je igrao u ovom ima ubedljivo najgore brojeve, poeni/efikasnost/slobodnjaci itd.

 

pre pocetka prosle sezone je bio deadline za njegovo produzenje. trazio je max, phoenix nije mislio da toliko vredi pa je izasao na leto kao rfa, indiana ponudila max a phoenix matchovao jer ga nisu zeleli izgubiti za nista. mogli su ga trejdovati u januaru ali su procenili da je bolje da zavrse sezonu s njim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...