Jump to content

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, nautilus said:

 

videcemo, MPJ ima ugovor od 30+ miliona po sezoni

 

imao je i do sada pa su ga zadrzali.

 

sada kada igra najbolje u karijeri i zapravo imaju rezultate tek nema smisla da ga trejduju.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

14 minutes ago, Venom said:

 

I na to sve MPJ igra celu karijeru u Denveru gde je uvek imao dobar napad oko sebe, njegove brojke su vrlo moguće napumpane zbog toga. Stavi ga u ekipu u kojoj konstantno mora da radi sam za poene i mislim da to sve izgleda drugačije.

 

 

Kakve to veze ima, naravno da su gledali da se uklopi u tim što bolje, a ne kako bi izgledao u Hjustonu

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, 1n54jd3r said:

 Ako se ide u pravcu nekih promena, ideja je da se dovede valjda neko ko je potcenjen a sa idejom da procveta u nuggets basketball okruzenje. 

 

 

Neko kao Ostin Rivs. Kakav mamojeb :heart:

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Time Crisis said:

 

Kakve to veze ima, naravno da su gledali da se uklopi u tim što bolje, a ne kako bi izgledao u Hjustonu

 

 

Nisam napisao ništa slično. Vrednost igrača se gleda najvećim delom kroz statistiku. Napisao sam da imam rezerve o tome šta je njegova prava prednost ako je šuter koji igra u top napadu od početka karijere. Stavi ga u Orlando i možda ima sasvim drugačiji status i ugovor.

Link to comment
41 minutes ago, 1n54jd3r said:

Bogdan isto ima poprilicno jak ugovor u odnosu na ono sto donosi u ekipu. Ako se ide u pravcu nekih promena, ideja je da se dovede valjda neko ko je potcenjen a sa idejom da procveta u nuggets basketball okruzenje. Uglavnom, ne znam ni zasto sada tupimo o ovome kada ulazimo u ciljnu ravninu kada se resava titula.

 

Možda, ali za MPJ-a imaš dva Bogdana. Toliko bolji nije.

 

Slažem se za tupljenje, ali ako Nuggetsi ne budu hteli da plaćaju masivan porez, pitanje je koliko će im ovaj prozor biti otvoren. Ova godina je isto specifična, ne znam da li će se ponoviti da nema uopšte dominantne ekipe.

Link to comment

Skoro sve ekipe očekuju tektonske promene,naročito na zapadu ,tamo su samo Denver i Sac stabilni za sledeću sezonu 

Biće uzbudljivo leto 

 

Link to comment

kakav crni Bogdan za MPJ trade?! 

 

i kakve bre prica o trejdovima?!

 

Nuggetsi, ukljucujuci i GMa, u ovom momentu treba da razmisljaju o jednoj i samo jednoj stvari. kako dobiti Lakerse jos jedan mec. 

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Jeste ove sezone morao da vuče jer mu je ekipa bila krš većinu sezone, ali Lebron ako ne bude load managementa žestokog naredne sezone će ovako da izgleda u prvom kolu plejofa. Nisam ja neki optimista što se tiče budućnosti LAL sa Lebronom i Street clothes Dejvisom.

 

:zalosna:

Link to comment

Lebron je posle prvih 10 utakmica ove sezone obrnuo fokus i produzio da juri Jabbara. Onda su nekim ludim spletom okolnosti uspeli da se otarase Rasela Vestrbuka, pa ih je usput i usralo da su im se kockice poklopile, a i zapad otvorio. On je tu jos dogodine, posle ce da juri angazman u ekipi koja mu draftuje sina, fucjka se njemu za dugotrajnu stabilnost Lejkersa.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...