Jump to content

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

 

Evo i u video formi.

 

Nista lepse nego navijati za ovakav tim.

 

Sirotinja, niko ih ne ferma, okosnica su igraci koje su sami draftovali i plus pametno odabrali pomocnike.

 

Nisu imali top 5 pikove, nisu dovukli velika imena kad su bili slobodni igraci.

 

Sve deluju kao dobri momci, nema skandala, veruju igracima i treneru na duge staze, grade polako i temeljno godinama, ne na brzinu...

 

Navijao bih za njih i da nemaju Jokica ili da Nikola nije Srbin.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

Imaju problem sa salary capom i mislim da ce morati nekoga trejdovati pre drafta. Jedino što mi pada na pamet je da jure nekog šutera i pikove na draftu za MPJa.

Link to comment

A mislim, na putu su da uzmu prsten, neka plate luxury tax, nek se isprse malo. Ne mogu da zamislim fransizu koja tumba pobednicku ekipu zato sto su prebacili cap

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

A mislim, na putu su da uzmu prsten, neka plate luxury tax, nek se isprse malo. Ne mogu da zamislim fransizu koja tumba pobednicku ekipu zato sto su prebacili cap


cuban

Link to comment
35 minutes ago, Hele said:

 

Nisu imali top 5 pikove, nisu dovukli velika imena kad su bili slobodni igraci.

 

Sve deluju kao dobri momci, nema skandala, veruju igracima i treneru na duge staze, grade polako i temeljno godinama, ne na brzinu...


Who said “The Process”?!

(oh wait)

Edited by Djuro
Link to comment

taj dallas je bio dosta mator vec tada. gotovo svi u 30ima, denveru svi igraci u prajmu.

 

15 minutes ago, nautilus said:

Imaju problem sa salary capom i mislim da ce morati nekoga trejdovati pre drafta. Jedino što mi pada na pamet je da jure nekog šutera i pikove na draftu za MPJa.

 

nema sanse.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, 189- said:

taj dallas je bio dosta mator vec tada. gotovo svi u 30ima, denveru svi igraci u prajmu.

 

 

nema sanse.

 

videcemo, MPJ ima ugovor od 30+ miliona po sezoni

Link to comment
5 minutes ago, nautilus said:

 

videcemo, MPJ ima ugovor od 30+ miliona po sezoni

Ne znam koliko Bogdan vredi i da li je realan trade MPJ -Bogdan, al bih voleo da se radi na tome.

Edited by maheem
Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Sad videh,KCP i Brown su tu i sledece sezone.Lepo

 

22 minutes ago, nautilus said:

Imaju problem sa salary capom i mislim da ce morati nekoga trejdovati pre drafta. Jedino što mi pada na pamet je da jure nekog šutera i pikove na draftu za MPJa.

 

Gledam sad payroll i salary cap, treebalo bi da su ok sledeće godine.

 

Quote

NBA Team Salary Cap Tracker

If a team uses their Bi-Annual, Non-Taxpayer Mid-Level, or Sign-and-Trade they will be considered to be hard-capped and must keept below the Luxury Tax Apron ($180,960,000). * denotes cap space with cap holds included if team salary was below the cap maximum.

 

 

2 minutes ago, Shan Jan said:

Ne znam koliko su oni marketinski isplativ tim, ipak su u onoj vukojebini u Denveru. 

 

Kada je Kronki mladji gostovao kod Ričarda Džefersona u onom njegovom debilnom podkastu, spominjao je kako nije tako lako unovčiti Denverov uspeh (prošle godine su i značajno digli cene sezonskih karata).

 

Ono što je Denveru, uslovno rečeno, išlo na ruku kod produžavanja ugovora sa Jokićem, Džamalom i MPJ-om, je minus kada je u pitanju unovčavanje. Jokić nema sponzore, nepoznat je prosečnom gledaocu koji će lakše da prepozna Bobana koji se vrti na Statefarm reklamama, MPJ nije nastavio saradnju sa Pumom, jedino ih Marej vadi sa New Balance. Ako uzmu verovatno će NB da napravi celu kampanju oko njega.

Link to comment
12 minutes ago, maheem said:

Ne znam koliko Bogdan vredi i da li je realan trade MPJ -Bogdan, al bih voleo da se radi na tome.

Bogdan bi bio bas ozbiljan downgrade u odnosu na MPJ

  • +1 8
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
13 minutes ago, 1n54jd3r said:

Bogdan bi bio bas ozbiljan downgrade u odnosu na MPJ

 

Ne slažem se da je to toliko dramatično, eventualno u smislu godina i perspektive. Plus Bogdan ima neke druge kvalitete (npr. plejmejking) koje MPJ nema. I na to sve MPJ igra celu karijeru u Denveru gde je uvek imao dobar napad oko sebe, njegove brojke su vrlo moguće napumpane zbog toga. Stavi ga u ekipu u kojoj konstantno mora da radi sam za poene i mislim da to sve izgleda drugačije.

 

Ne mogu da procenim šta mogu da izvuku za MPJ-a ali jasno je već jako dugo da će morati da ide u tom smeru. Već sad su na luxury tax nivou i to bez Browna. Ostaje problem MPJ-ovog ugovora, ne znam ko bi hteo da ga uzme.

Link to comment
30 minutes ago, 1n54jd3r said:

Bogdan bi bio bas ozbiljan downgrade u odnosu na MPJ

 

Ne ako bi u istom trosku zadrzali BB.

 

Samo sto se to svakako nece desiti ako osvoje. Pre ce uloviti par veterana koji jure prsten da dodju za manje ugovore. 

  • +1 1
Link to comment

Bogdan isto ima poprilicno jak ugovor u odnosu na ono sto donosi u ekipu. Ako se ide u pravcu nekih promena, ideja je da se dovede valjda neko ko je potcenjen a sa idejom da procveta u nuggets basketball okruzenje. Uglavnom, ne znam ni zasto sada tupimo o ovome kada ulazimo u ciljnu ravninu kada se resava titula.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...