Jump to content

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

3 minutes ago, Where is Jessica Hyde said:

Aj ne zezaj brate mili, pa ovo je bila kradja epskih razmera, od momenta kad se Denver odlepio sredinom prve, pa do polovine cetvrte.
Da su Lakersi mogli da ubace nesto spolja, sad bi komentarisali "ide ovo u 7".
Sreca pa nisu + Jokarina smirenost i klac svih redom u 4/4.

 

Sistematski su ih karale sudije i u drugoj i večeras. Sistematski i sa namerom. Jedini razlog zašto nije naplaćeno je jer je Denver mnogo bolji tim. 

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

Zamenili uloge Jokic i Marej, obrnuli poluvremena kad dominiraju i zbunili Lejkerse. 

 

Veceras Majami dobija za 3-0 i onda sledi ono sto se nikad nije desilo, dva totalna preokreta iz 0-3, i to odjednom, za finale dve najpoznatije fransize u NBA. Masoni guraju Lebrona da bude najveci svih vremena, jedini koji je okrenuo 0-3 u plejofu, vec je najbolji strelac, bice i rekorder po broju odigranih sezona verovatno, sve je njegovo... Jbg. 

  • Haha 5
  • -1 1
Link to comment
Quote

"Nikola, you can't keep him down for a whole game," Denver coach Michael Malone said. "The end of the game, him and Jamal were playing a two-man game. I have to [give] credit where credit is due: That was Nikola's call.

"He said on the bench, let's go to this play. Let me and Jamal play the whole side of the floor, and we'll make the right reads. We milked that down the stretch. Coach Jokic did a great job tonight."

"He said on the bench, let's go to this play. Let me and Jamal play the whole side of the floor, and we'll make the right reads. We milked that down the stretch. Coach Jokic did a great job tonight."

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ima neki skraceni snimak skoro svih poena.

Posle zavrsetka, po tonu komentatora, slucajni prolaznik bi rekao da je Denver tim iz Meksika, ili u najboljem slucaju iz juzne Kanade

Neki lokal patriota, sto je ok sasvim

Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

3-0 jbt

 

Tose nisam nado

Ja sam u jos vecem soku, da mi je neko pricao tamo pre 6-7 godina dok je igrao na kentakiju da de dzamal marej biti najbolji igrac ekipe koja osvaja titulu ne bi mu verovao. 

Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel se neki tim u NBA ikad u plej ofu plasirao dalje posle 0:3?

Ne

 

Kad se setim kako smo se krstili kad su dali max Dzamalu, treba svi da ga molimo za oprost:sad:

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...