Jump to content

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Denver je ubistven, ubistven tim. Nisam verovao da ce da dobiju. Mogli su lako da padnu u trecoj cetvrtini, pre svega psihicki, nisu. Lakersi nemaju nikakav odgovor vise.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

Odlicne partije brauna i kcp.

 

Kralj nek ide da snima reklame a mi cemo pratiti mile high city u velikom finalu.

Edited by Shan Jan
Link to comment

bravo

bilo je ocekivano ovo, denever je jasno bolji tim, umor kod svih igra ulogu, ali lebron je jbg bas crkao

izmuzli su ga u ove tri maksmialno i nista nisu dobili

rivsu i hacimuri svaka cast, ali nisu oni (jos) materijal da dobijaju ovakve utakmice

jedino je neka nervoza mogla sjebati denver, ali kad su prebrodili period posle jokiceve 4te islo je glatko ka ovome

 

verovatno ce uzeti lejkersi jednu, mada ne bi bilo lose ni da zavrse nagetsi sto pre i odmore za finale

za ucekivati je ipak da ona druga serija ode bar u 6

 

sledeca je jako bitna za denver, ako to dobiju... :D 

Edited by pbg12345
Link to comment

Zamalo da sam ugasio kod jedne od sudijskih krađa. 

 

Jokara je dao 20 u drugom. Odradio svoje kada je Marej pao i nosio drugo poluvreme. 

 

Denver je pored dobrog napada lepo utegao odbranu, zaustavljali su tranziciju što Lejkersi stalno rade, posle primljenog koša, jako brzo prenose i napadaju. Rekao bih da Rivsa moraju mnogo bolje da čuvaju, dečko se šetka po reketu i uglavnom na fintu šuta izvlači faulove i lagane. Igra jako pametno ali je i jako, spor a i ne preterano jak. 

 

Ako Lejkersi dobiju 4, kladiću se da petu dobijaju 25+.

 

 

  • +1 1
Link to comment

mislim da gordona nismo pomenuli, svaka mu cast

nije toliko ukljucen poenterski, ali zato rilja za sve pare

cuve od 1 do 5,  igra centra kad jokic nije tu, veliki doprinos od njega

  • +1 2
Link to comment

gledam... i ne verujem :o

 

Scott Foster, desperate LeBron, u kuci Lakersa, Jokic igra malo gore nego da sam ja tamo umesto njega, MPJ sut ostavio u Denveru... i dobili :blink:

 

5 more!

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Jao, sada kad krenu klipovi - šta Lejkersi mogu da urade u offseasonu umesto analiza utakmica :lolol:

they found something! all bench unit in last minute forced turover and got that stint 2-0

  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

smarate sa sudijama

nemojmo ovo pretvoriti u smetliste poput zvezdinog topika

 

Ti smaraš, sudijski kriterijum je sramotan.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

smarate sa sudijama

nemojmo ovo pretvoriti u smetliste poput zvezdinog topika

Aj ne zezaj brate mili, pa ovo je bila kradja epskih razmera, od momenta kad se Denver odlepio sredinom prve, pa do polovine cetvrte.
Da su Lakersi mogli da ubace nesto spolja, sad bi komentarisali "ide ovo u 7".
Sreca pa nisu + Jokarina smirenost i klac svih redom u 4/4.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...