Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ma ovo nema sanse da se dobije.
Denver ima 1% sanse da dobije seriju, a to je da odigra jos 2 brutalna meca kuci i dobije uprkos svemu.
spoiler alert - nece se desiti.

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Amos

    671

  • 1n54jd3r

    646

  • pbg12345

    532

  • Micko8

    487

Koji vam je Q, Jokić može samo bolje od ovoga, Marej će sigurno da se zagasi malo, faliće još neko nešto da odigra nešto. 

 

Lejkerse su u meč vratile sudije sa nekoliko puta po nekoliko penala, u kratkom intervalu od kojih barem pola ne bi svirali Denveru. Isto tako je počela druga tekma, svirali su im sve živo i mrtvo, i praktično dali ritam utakmici.

 

Voleo bih da Jokić ili neko jednom oktine Lebronma ko budalu kad krene pod koš umesto da ga puste da završava sam ko duh i da se prima i loži masu. Pa neka da dva penala.

 

Ali MPJ... Taj čovek je fenomen. Ne mogu uopšte da trošim reči na njega, koliko je beskoristan. Treća utakmica, jednom nije krenuo pod koš da barem proba nešto da izvuče. Trčkara oko trojke, ali čini se da ni to ne zna najbolje jer se često sudara, zatvara prostor, deluje kao da uopšte ne zna akcije.

  • +1 1
Link to comment

znaci da imam onu svesku iz death note prvo bih upisao ime onog ko osmisljava ove haftajm sououe, jebeni glupan sa violinom na plejbek sta kojikurac

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Meni ide strim na kome daju prilog o Lebronu, kako rano dolazi pre utakmice, kako je izbacio Voriorse i okončao njihovu vladavinu i sl.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...