Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Stvarno ne znam sta treba dovesti Malone-u jos, ne bi li skockao iole pristojnu (ne vrhunsku, samo prosecnu) odbranu. Stvarno je frustracija biti navijac Denvera. Svake sezone lozenje, lozenje a onda ili povrede ili umor ili defanzivna agonija.

Link to comment

Jeste Jokic somborac, ali nije mi jasno da nikoga do sada nije istamburao od saigraca i najebao im se mile majke. 

 

Kobe ili MJ bi do sada pola ekipe nokautirali ili trejdovali.

Edited by 1n54jd3r
Link to comment

Neko je već spominjao koliko je iritantan Matt Moore sa Locked on Nuggets, ali pre neki dan je opet morao da kaže nešto što je bilo očigledno posle prvih 10 utakmica, a to je da Denver nema rezervnog centra, tj. DAJ može samo da posluži protiv drugorazrednih timova.

 

U svojoj konferenciji dobili su GSW početkom sezone kada još nije bilo jasno u kom su raspadu, i imaju b2b pobedu u Dalasu koji isto ne igra nešto. Dobili su Indijanu i to je to od pobeda protiv iole ozbiljnijih protivnika. Biće dobro ako izguraju 4-6 u sledećih 10 utakmica.

Link to comment

lomi me neki virus, uključim se sinoć na 74-73 za NOP, nisam mogao da spavam.....ludilo. ko je bre ovaj Alvarado? nisam čuo za njega do sinoć.

 

sviđaju mi se Pelikansi, možda počnem da navijam za njih, ionako tražim neki klub koji bi me zakačio malo za nba.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

lomi me neki virus, uključim se sinoć na 74-73 za NOP, nisam mogao da spavam.....ludilo. ko je bre ovaj Alvarado? nisam čuo za njega do sinoć.

 

  • Hvala 1
Link to comment

Lako je svakom protivnickom igracu da protiv Denvera postavi rekord karijere . Ovaj nikada vise u karijeri nece ubaciti ovoliko poena, ali  mozda protiv Denvera opet srusi ovaj rekord:)

 

Edited by Micko8
Link to comment
6 hours ago, Ted said:

lomi me neki virus, uključim se sinoć na 74-73 za NOP, nisam mogao da spavam.....ludilo. ko je bre ovaj Alvarado? nisam čuo za njega do sinoć.

 

sviđaju mi se Pelikansi, možda počnem da navijam za njih, ionako tražim neki klub koji bi me zakačio malo za nba.

 

Pelicansi su do jaja potentan tim, gledao sam celu seriju protiv Sunsa prošli playoff i za picinu dlaku su ispali, i to bez Ziona. Alvarado je nevidjena napast, haos je pravio Paulu, a sad je očigledno unapredio i napadački potencijal. Ingram je već sad na nivou elitnih krila i All Star legit materijal, ne libi se da preuzima odgovornost kad je bitno (a sinoć nije ni igrao), Valanciunas je kupio po 20 skokova tokom cele serije pored Aytona. Willy Green radi sjajan posao, osetio se njegov odlazak sa klupe Sunsa i te kako, rekoh na početku sezone njima fali legit PG da budu tim za samu završnicu playoffa, mogu da se najebu mame bilo kome, nevidjena energija i agresivnost. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...