Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

4 hours ago, napadaj said:

 

Ali nije se isključio, samo nije šutirao kad je video da su ostali poludeli. Čovek ima na leđima Dejvisa, Hačimuru i LeBrona 40 minuta svake večeri, prevodi loptu, bukvalno je ceo sistem Denvera.

 

Pazi, to sam ja juče rekao hele-u koji je zapomagao protiv Mareja. Ne može svaki napad da ide preko njega, iscrpljuje se dosta na obe strane terena. Ali ne možeš da ne šutneš 7 minuta kad se utakmica lomi a jedna od glavnih osobina ti je vanvremenska efikasnost tj daješ od 10 tipa 7. To što je druge krenulo je možda i razlog više jer su se odbrane verovatno rastegle i igraju agresivnije ka bekovima, očekuju se dalji šutevi za tri. U takvim momentima, jedan dva napada do koša uz faul ili koš zlata vrede. Razumem ja da bi Jokić da razigrava, ali jednostavno imam utisak da nekad ode u extrem što se toga tiče, i zapostavi u potpunosti svoju ulogu u napadu. Pri tom, počeo je četvrtu od početka, izašao, pa ušao opet tipa 7 pred kraj, bio je koliko toliko odmoran.

Msm nije to ništa strašno, ali pogledaj kakvu je četvrtinu Marej morao da odigra da bi dobili. Da da 23 poena i da odigra jednu od najboljih plej of četvrtina ikada. Falili su ti poeni da se sve privede kraju. Lebron je promašio zicer za egal. 

  • +1 1
Link to comment

Ja sam kao student imao poremećaj sna zbog aktivnog praćenja svake plej of utakmice Sakramenta u onoj čuvenoj sezoni kad su ispali od Lejkersa. 

POsle sam se opametio, lepo se probudiš u normalno doba, pogledaš završni rezultat, ako je bila dobra utakmica pogledaš reprizu bez stresa i nerviranja.

I još sam posle funkcionalan čitav dan. 

  • +1 1
Link to comment

pa sutirao je jokic i to sa nekoliko razlicitih pozicija i masio (u 4toj)

upravo i jeste kvalitet kad vec ne ide (dal umor il nesto drugo manje bitno) ne forsiras svoj sut, vec razigras

a on i 10 uzastopno da promasi opet ce odbrana biti fokusirana na njemu i imace opciju da razigra, nije da ce ga ostaviti samog

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ja sam kao student imao poremećaj sna zbog aktivnog praćenja svake plej of utakmice Sakramenta u onoj čuvenoj sezoni kad su ispali od Lejkersa. 

POsle sam se opametio, lepo se probudiš u normalno doba, pogledaš završni rezultat, ako je bila dobra utakmica pogledaš reprizu bez stresa i nerviranja.

I još sam posle funkcionalan čitav dan. 

bravo za tebe :fantom:

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Pazi, to sam ja juče rekao hele-u koji je zapomagao protiv Mareja. Ne može svaki napad da ide preko njega, iscrpljuje se dosta na obe strane terena. Ali ne možeš da ne šutneš 7 minuta kad se utakmica lomi a jedna od glavnih osobina ti je vanvremenska efikasnost tj daješ od 10 tipa 7. To što je druge krenulo je možda i razlog više jer su se odbrane verovatno rastegle i igraju agresivnije ka bekovima, očekuju se dalji šutevi za tri. U takvim momentima, jedan dva napada do koša uz faul ili koš zlata vrede. Razumem ja da bi Jokić da razigrava, ali jednostavno imam utisak da nekad ode u extrem što se toga tiče, i zapostavi u potpunosti svoju ulogu u napadu. Pri tom, počeo je četvrtu od početka, izašao, pa ušao opet tipa 7 pred kraj, bio je koliko toliko odmoran.

Msm nije to ništa strašno, ali pogledaj kakvu je četvrtinu Marej morao da odigra da bi dobili. Da da 23 poena i da odigra jednu od najboljih plej of četvrtina ikada. Falili su ti poeni da se sve privede kraju. Lebron je promašio zicer za egal. 

Pa Jokic je i dalje razigravao i postoji velika razlika izmedju Marejevih poena sinoc i kurcenja kakvo ume da izvede i ne vidi nista osim kosa, pa cak iako pogodi, i dalje je indijanac.

  • -1 1
Link to comment

Inace, Jokic je usao u top 100 najboljih strelaca u istoriji plejofa, na 97.mestu je i u prvih sto je igrac sa najmanje odigranih utakmica.

 

73. je u asistencijama i 93. u skokovima, gde je takodje usao u top 100.

 

 

Edited by Hele
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Hele said:

Pa Jokic je i dalje razigravao i postoji velika razlika izmedju Marejevih poena sinoc i kurcenja kakvo ume da izvede i ne vidi nista osim kosa, pa cak iako pogodi, i dalje je indijanac.

 

Ne postoji, jedina razlika je što je juče sve pogađao, u četvrtoj, do koje je bio ubedljivo najgori igrač u oba tima. AD isto ništa nije pogodio ali je barem uvek u odbrani remetilački faktor.

 

Just now, Filozof manijak said:

hvala, probaj i ti moj recept a batali moralne pridike navijačima blizanaca. Biće ti lakše i lepše :D

 

Filozofe, kako ne kapiraš koliko je suvislo tvoje prosvetljenje? Debos je na 2 tekme od finala, stvarno misliš da ćemo da poslušamo savet jednog filozofa manijaka i sada bataliti da gledamo? 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne postoji, jedina razlika je što je juče sve pogađao, u četvrtoj, do koje je bio ubedljivo najgori igrač u oba tima. AD isto ništa nije pogodio ali je barem uvek u odbrani remetilački faktor.

 

 

Filozofe, kako ne kapiraš koliko je suvislo tvoje prosvetljenje? Debos je na 2 tekme od finala, stvarno misliš da ćemo da poslušamo savet jednog filozofa manijaka i sada bataliti da gledamo? 

Vidi, u pravu si. Ne znam zasto mi ostalo u secanju da je vise poena iz Jokicevih urucenja 🤣

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

 

Filozofe, kako ne kapiraš koliko je suvislo tvoje prosvetljenje? Debos je na 2 tekme od finala, stvarno misliš da ćemo da poslušamo savet jednog filozofa manijaka i sada bataliti da gledamo? 

Ma ne savetujem ja nikog, daleko bilo, nego mi zanimljiva pojava kako se zbog iracionalnih stvari sjebava sebi zdravlje, pa sam izneo svoj anegdotalni  slučaj. 

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Ma ne savetujem ja nikog, daleko bilo, nego mi zanimljiva pojava kako se zbog iracionalnih stvari sjebava sebi zdravlje, pa sam izneo svoj anegdotalni  slučaj. 

 

Po onome što pišeš na forumu, kontam da ti gledanje sacramenta u kasne sate nije u top 10 najgorih stvari koje si svom zdravlju radio u životu. :naughty:

  • Haha 2
Link to comment

je l bilo nekad ovakvo useravanje bilo kome u MVP titulu?

ne mogu sad da iskopam, ali video sam zanimljiv chart gde je ova sezona najveći pad indexa za jednog MVPa u plejofu. baš jezivo izgleda za Embiida kad se uporedi sa ostalima koji su obično i dizali svoju igru u plejofu.

a s druge strane Jokić na traci sa 3x2 partijama i istorijskim ciframa. plus njegov tim pobeđuje.

 

razmišljam o Jokićevom plejofu prošle godine. jeste kao MVP ispao u prvoj rundi, ali je on lično imao odlične brojke pa čak i taj usrani i famozni "eye test" mislim da je prošao u tih par utakmica. plus se ne sećam da je neko toliko izdominirao kroz čitav plejof (Kari, Tejtum...).

Link to comment

Kukate kako debelog boli uvo da se cima kad se lomi, kako marej previse siluje (sve i kad pogadja)... meni deluje da su se oni lepo poslozili. Uzivajte ljudi :) 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Djuro said:

ali ova rogerfederer faca, dok sedi na parketu, neprocenjivo.

goat my ass.

 

 

I jos je postao dzemperko i tako obucen krenuo da dolazi na konferencije. Zna se kako takvi prolazi od strane najboljih igraca sveta koje zovu Joker.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...