Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Mora Marej da uzima te šuteve, jbg. 

Debeli ako je prošli put riknuo, sad je tek drama. 

 

U drugoj četvrtini fine odbrane se peglale.

 

Tačno sam znao da će Dlo da se raspada, pa ih jednu dobije sam. 

 

Link to comment

Lebron je odigrao 19:25. Sve karte su dali na ovu utakmicu ocigledno. Ja ne bih brinuo toliko da sam Denver, sve i da dobiju ovu Lakersi treba da dobiju jos 3.

Link to comment

Denver nema tu korekciju kada Marej krene da se ispucava da neko kaže stani malo jbt, izbaci ga na klupu da izduva, spusti na Jokića, odigraj na MPJ neku akciju, ovaj šatro šuter ubica sa max ugovorom ne mogu jebeni jedan napad da postave za njega, smešno. Čovek nije šutnuo na koš 20 minuta. Bitno da Marej šutne 10 puta u 9 napada. Ne radi se to tako, mora napad da se ceni tj lopta i da se koristi na najbolji mogući način, takve stvari prave razliku.

  • +1 3
Link to comment

Koliko god imao dobar, sirok, ujednacen... tim, razlika izmedju toga da imas jednog ili dva superstara/olstara je nebo i zemlja.

 

Jokic sustinski, kao i celu karijeru, igra sam, malo je apgrejdovana podrska, ali ako uzme titulu bice to jedan od najimpresivnijih individiualnih ucinaka u istoriji kosarke.

Edited by Hele
Link to comment

Dzamal bukvalno unistava svoju ekipu na obe strane terena. Uzasno siluje i preskace otvorene saigrace. I vreme je da ga Malone primiri.

  • +1 1
Link to comment

Lepo sam rekao posle prve tekme, lika je malo usralo proslu, ali je stetocina jer je utripovan da je ovo njegov i Nikolin tim. Idi tapkaj loptu preko pola i dobaci Nikoli da da kos.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...