Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

sad odgledah kompletne hajlajtse.

 

Đimi najavio preokret onim otpatkom pokupljenim kad je dobio i dodatno.

pa pred kraj ludilo trojka što je upala nakon skakutanja po obruču.

:hail:

 

inače, ništa od najavljene WW1 rovovske borbe. ovde je pala rafalna pucnjava na obe strane. Lowry sam imao utisak da je sam dao bar 6-7 komada, al vidim stats da je samo 3 :blink:

 

je l može neko ko je gledao utakmicu, na hajlajtsima se to naravno ne vidi, da objasni šta se desilo Bostonu u trećoj? zašto ovakav pad? mislim, nije baš da je Majami ubacivao frižidere (iako jesu dali 6 od svojih 16 trojki u toj 1/4), a i da jeste valjda ima još nešto sem toga.

Screenshot 2023-05-18 at 09.08.40.png

Link to comment
1 hour ago, Svarog said:

sad odgledah kompletne hajlajtse.

 

Đimi najavio preokret onim otpatkom pokupljenim kad je dobio i dodatno.

pa pred kraj ludilo trojka što je upala nakon skakutanja po obruču.

:hail:

 

inače, ništa od najavljene WW1 rovovske borbe. ovde je pala rafalna pucnjava na obe strane. Lowry sam imao utisak da je sam dao bar 6-7 komada, al vidim stats da je samo 3 :blink:

 

je l može neko ko je gledao utakmicu, na hajlajtsima se to naravno ne vidi, da objasni šta se desilo Bostonu u trećoj? zašto ovakav pad? mislim, nije baš da je Majami ubacivao frižidere (iako jesu dali 6 od svojih 16 trojki u toj 1/4), a i da jeste valjda ima još nešto sem toga.

Screenshot 2023-05-18 at 09.08.40.png

 

 

ustao sam nocas i ukljucio se u prvoj minuti trece cetvrtine i otisao da spavam negde pri kraju trece (preskacem boston-majami da bi gledao denver)

tranzicija, dzimi i trojke

houm run love-a, ukradena pod kosem

adebajo cost to cost

jimi ofanzivni skok i +1

strus, cini mi se dve po redu a mislim i martin je dao tu jednu

 

tranzicija i energija pa i preciznost presudna od -10 do +10

sad kad sam napisao, smesno mi, valjda je to i neophodno za 46 poena u cetvrtiini :D 

Edited by cedo
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

giphy.gif

 

 

Može u handegg ligu, svakako je pametniji od svih tamo. :fantom:

Nije ni morao da spušta, samo da istrči tačdaun. 

  • Haha 2
Link to comment

Čaša mleka pa u krevet :D 

 

Imam loš osećaj povodom večeras ali možda je to dobro. Ako se probudim u pola 4 i gube 12 razlike neću ni da ustajem. Aukurac. 

 

  • Haha 2
Link to comment

 

Jokara nema baš fina iskustva sa Tonijem, dva isključenja i tehnička onomad protiv Sansa. Verovatno će pokušati Lejkersi da ga napune faulovima na početku tekme.

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Dap. večeras ako dobiju serija je manje više odlučena. Biće nekog sranja 100%. Ne može se mezimče izblamirati tek tako posle svih ovih emisija i podcasta koje su prognozirale rešenje za debelog. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...